Spisz się podczas Fly Fest

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
saca
Blisko 40 procent piotrkowian spisało się już podczas Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. W weekend urzędnicy wystawią punkt spisowy podczas pikniku lotniczego Fly Fest.
Od 1 kwietnia trwa w naszym kraju Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Główną i najwygodniejszą formą udziału w nim jest samospis internetowy przez portal www.spis.gov.pl (spisanie się przez Internet daje możliwość wzięcia udziału w loterii!).
Ci, którzy nie spiszą się indywidualnie zostaną spisani przez rachmistrzów. Albo telefonicznie albo w firmie wywiadu bezpośredniego (sprawdź, jak poznać rachmistrza TUTAJ).

Spisać można się także telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na infolinię – 22 279 99 99. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00.
Dużym zainteresowaniem cieszy się także stacjonarny punkt, który od 21 czerwca działa w galerii Focus Mall (przy głównym wejściu). 
Przypominamy, że spisać się można także w Urzędzie Miasta. Aby tego dokonać należy wcześniej umówić wizytę pod numerem bezpłatnej infolinii 800-241-251 lub nr tel. 44 732-77-01.

Do tej pory spisało się prawie 29 tysięcy piotrkowian, daje to 40 % populacji miasta.

W najbliższy weekend wyjątkową okazją do spisania się będzie piknik lotniczy Fly Fest na terenie Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę na płycie lotniska stanie namiot NSP, w którym będzie można wypełnić ten obowiązek.
Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się nie spisali do skorzystania z tej możliwości.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkiem. W przypadku odmowy spisania się nakładana jest kara grzywny, która może wynieść nawet 5 tys. złotych. 
W badaniu musi wziąć udział każdy, kto stale lub czasowo zamieszkuje na terytorium RP oraz obywatele Polski przebywający za granicą (bez względu na okres przebywania), którzy nie wymeldowali się z pobytu stałego w Polsce w związku  z wyjazdem na stałe za granicę.
← powrót