Spisz się podczas pikniku

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 9 =
Link
9 + 9 =
saca
„Letni piknik rodzinny”, który już w weekend, to nie tylko okazja do świetnej zabawy całą rodziną, ale także możliwość wzięcia udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.
Od 1 kwietnia trwa w naszym kraju Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Główną i najwygodniejszą formą udziału w nim jest samospis internetowy przez portal www.spis.gov.pl.

Ci, którzy nie spiszą się indywidualnie zostaną spisani przez rachmistrzów. Albo telefonicznie albo w firmie wywiadu bezpośredniego (sprawdź, jak poznać rachmistrza TUTAJ). Spisać można się także telefonicznie. Wystarczy zadzwonić na infolinię – 22 279 99 99. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-18:00.

W najbliższy weekend wyjątkową okazją do spisania się będzie „Letni piknik rodzinny”. Stanowisko, w którym będzie można się spisać stanie w parku św. Jana Pawła II, a urzędnicy będą spisywać wszystkich chętnych zarówno w sobotę, jak i niedzielę w godz. 15:00-18:00.
Zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze się nie spisali do skorzystania z tej możliwości.

Dużym zainteresowaniem cieszy się także stacjonarny punkt, który od 21 czerwca działa w galerii Focus Mall (przy głównym wejściu). 
Przypominamy, że spisać się można także w Urzędzie Miasta. Aby tego dokonać należy wcześniej umówić wizytę pod numerem bezpłatnej infolinii 800-241-251 lub nr tel. 44 732-77-01.

Udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkiem. W przypadku odmowy spisania się nakładana jest kara grzywny, która może wynieść nawet 5 tys. złotych. 
W badaniu musi wziąć udział każdy, kto stale lub czasowo zamieszkuje na terytorium RP oraz obywatele Polski przebywający za granicą (bez względu na okres przebywania), którzy nie wymeldowali się z pobytu stałego w Polsce w związku  z wyjazdem na stałe za granicę.
← powrót