Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich z Bełchatowa zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych”.
Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
 
W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udziału w konkursie "Badania na rynek – miasta średnie”.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza na „Ekologiczne łódzkie – warsztaty dla przedsiębiorców i samorządowców z zielonych zamówień publicznych” które odbędą się w dniu 4 kwietnia br. w godz. 10.00 – 13.00
Jeremie2 – preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorstw, osób bezrobotnych, spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych oraz jednostek samorządu terytorialnego
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym pn. „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie działalności gospodarczej”, które odbędzie się 6 marca 2019 r. w godz. 10:00 – 12:00 (rejestracja od godz. 9:45) w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 15, I piętro.
Departament Rolnictwa i Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego rozpoczął nabór wniosków do wojewódzkiego etapu konkursu Polski Producent Żywności 2019 oraz do Nagrody Marszałka Województwa Łódzkiego dla produktu najbardziej wpisującego się w 100- letnią tradycję Województwa Łódzkiego.
Pod koniec lutego rozpoczyna się czwarta edycja Akademii Wiedzy o Chinach. To cykl seminariów dla przedsiębiorców, których zadaniem jest przybliżenie Państwa Środka.
21-02-2019

Wsparcie dla MŚP

W ramach Pakietu dla średnich miast Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju wraz z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości zachęcają do uczestnictwa w konkursie w ramach działania 3.2.1 POIR "Badania na rynek".
21 lutego w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne poświęcone programowi „Europa dla obywateli”. Szkolenie przeznaczone jest dla przedstawicieli NGO, samorządów oraz  organizacji i instytucji.