Aktualności

3 Dobra Drużyna
Do 30 czerwca 2022 r. trwa nabór zgłoszeń do programu prewencyjnego „DOBRA DRUŻYNA”. Organizatorem programu jest Fundacja PZU. Głównym celem programu jest propagowanie zdrowego stylu życia, kształtowanie odpowiednich nawyków i postaw społecznych wśród najmłodszych sportowców oraz wspieranie rozwoju sportu w mniejszych ośrodkach z ograniczonym dostępem do środków finansowych.
Obraz1
Do 06 czerwca 2022 r. trwa nabór wniosków do programu grantowego #HELPUKRAINE 2022. Organizatorem programu jest Stowarzyszenie AVSI Polska. Program powstał jako odpowiedź na potrzeby milionów dzieci, które uciekły ze swojego kraju w związku z agresją Rosji na Ukrainę.
Obraz1
Program „odLOTTOwa jazda” to autorski program Fundacji LOTTO im. Haliny Konopackiej. Ideą akcji jest promowanie aktywności fizycznej i zaangażowania społecznego poprzez umożliwienie uczestnikom włączania się do akcji i wyjeżdżania kilometrów na rowerze, na rzecz jednej z organizacji zakwalifikowanej do konkursu.
Grafika fundacja orlen
Do 16 maja 2022 r. trwa nabór wniosków w ramach Programu Czuwamy! Pamiętamy! organizowanego przez Fundację ORLEN. Program Czuwamy! Pamiętamy! pielęgnuje pamięć  o przodkach i dostarcza cennych lekcji historii.
eco
Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego organizuje VIII edycję konkursu grantowego  „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. 
przetargi
 

13 maja br. odbędą się przetargi na sprzedaż trzech nieruchomości gminnych.
przetargi
W kwietniu odbędą się przetargi na sprzedaż dwóch nieruchomości inwestycyjnych oraz na dzierżawę dwóch terenów Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. 
Obraz2
W ramach współpracy z serwisem branżowym PropertyStock.pl, Piotrków Trybunalski bezpłatnie promuje swoje tereny inwestycyjne.
large_logo-pfr
Polski Fundusz Rozwoju zaprasza na cykl nagrań webinariów poświęconych zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową w firmach i sprawdzonymi narzędziami do jej wdrażania. 
II_nabor_22.02.-11.03.2022
Fundacja Rozwoju Gminy Zelów realizuje projekt "Kierunek na biznes - subregion piotrkowski”, który dotyczy jednorazowych dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej i jest skierowany do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu  piotrkowskiego. Dokumenty do projektu można składać do jutra (11.03).