Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Community Lab - granty

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 5 =
Link
8 + 5 =
Obraz1
Szansa na otrzymanie grantu w wysokości do 10 tys. EUR w ramach międzynarodowego projektu Community Lab.
Granty są przeznaczone na wspieranie eksperymentów społecznościowych, które mają na celu przezwyciężenie istniejących barier w Sprawiedliwej Transformacji w Czechach, Polsce i Rumunii.
W projekcie nie chodzi tylko o innowacje technologiczne, ale różne innowacje nietechnologiczne. Innowacją jest tu też to, co jest nowe w danym kontekście – a nie koniecznie pierwsze na świecie.
Jeśli mają Państwo pomysł na wsparcie procesu Sprawiedliwej transformacji w swoim regionie, lub pomysł na systematyczne reagowanie na wyzwania, przed którymi stoi Wasza społeczność, lub potrzebujecie funduszy i wsparcia dla Waszego eksperymentu to ten projekt jest dla Państwa.
 
Eksperymenty powinny być realizowane w co najmniej jednym z następujących regionów węglowych - w Polsce: Wielkopolska, Śląsk, Zagłębie Bełchatowskie.
 
Projekt jest przeznaczony dla organizacji społeczeństwa obywatelskiego, organizacji pozarządowych, małych i średnich przedsiębiorstw, laboratoriów badawczych lub inkubatorów, instytucji edukacyjnych, grup osób/organizacji nieformalnych z Czech, Polski i Rumunii.
Nabór wniosków został już otwarty i trwa do 7 grudnia 2022 r.
 
Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
https://www.agirrecenter.eus/knowledge/open-call-for-community-experiments.html
← powrót