Dzisiaj: Środa 03 marca 2021

Europejskie Forum Gospodarcze on-line

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 3 =
Link
4 + 3 =
baner EFG 666x374
Już za kilka dni rozpocznie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020. Trzynasta edycja Forum odbędzie się w dniach 2 - 4 grudnia w formule online.
Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020 to cykliczne wydarzenie organizowane od kilkunastu lat przez Województwo Łódzkie. Na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych imprez gospodarczych w kraju. Forum stanowi platformę wymiany doświadczeń między przedsiębiorcami – szczególnie małych i średnich firm. Wydarzenie obejmuje różnorodne tematy gospodarcze.

- Będziemy mówić o przedsiębiorczości, logistyce oraz transporcie – mówią organizatorzy. - Dużo uwagi poświęcimy nowym technologiom, pracom badawczym i innowacjom. Zaprosimy do debaty nad ekonomią społeczną i ekspansją firm na rynki zagraniczne. Europejskie Forum Gospodarcze to otwarta dyskusja prowadzona przez fachowców zachęcających do włączania się, wyrażania spostrzeżeń i opinii. Spotkania są inspirujące i motywujące.

Aby wziąć udział w Forum, wystarczy zarejestrować się TUTAJ. Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma link z dostępem do strony transmisji wydarzenia. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia https://forum.lodzkie.pl/.

Galeria zdjęć
Zdjęcie nr 1 i nr 2 - Plakat promujący wydarzenie.
← powrót