Dzisiaj: Sobota 16 stycznia 2021

PAIH Forum Biznesu - jak pobudzić łódzkie MŚP do ekspansji zagranicznej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 2 =
zdjęcie
Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza 9 października do Warszawy na PAIH Forum Biznesu - bezpłatne, całodniowe wydarzenie w formie warsztatów rynkowych oraz paneli sektorowych.
Wydarzenie skierowane jest do przedsiębiorców, ze szczególnym uwzględnieniem MŚP, aktywnych eksporterów i przedsiębiorców zainteresowanych eksportem swoich produktów i usług oraz planujących i realizujących inwestycje zagraniczne. Zapraszam firmy z łódzkiego – mówi Grażyna Ciurzyńska. Podczas Forum każdy przedsiębiorca będzie mógł skonsultować swój pomysł na międzynarodowy projekt z szefami Zagranicznych Biur Handlowych PAIH, a także ekspertami sektorowymi Agencji. – Największą siłą Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu są ludzie: ich ekspercka wiedza, znajomość realiów kulturowych, biznesowe doświadczenie oraz unikalne relacje – podkreśla Ciurzyńska.
Do dyspozycji polskich uczestników będą również partnerzy PAIH z Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju, instytucje szczebla centralnego oraz regionalnego, gotowi doradzić w zakresie realizacji projektów eksportowych
i inwestycyjnych za granicą. Specjalny program PAIH Forum Biznesu skierowany jest także do potencjalnych inwestorów w Polsce. Będą oni mogli zapoznać się z warunkami działania w ramach Polskiej Strefy Inwestycji, która od 2018 roku obejmuje swym obszarem praktycznie cały kraj.
Program wydarzenia, lista warsztatów, paneli oraz debat na:
paihforumbiznesu.gov.pl
Rejestracja uczestników i akredytacja mediów na PAIH Forum Biznesu: https://rejestracja.paihforumbiznesu.gov.pl/
 
← powrót