Spotkanie dla przedsiębiorców

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 5 =
Link
6 + 5 =
Obraz2
Zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą, na spotkanie informacyjne z przedstawicielami Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. oraz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A.
Podczas spotkania, które odbędzie się 27 października br., zostanie zaprezentowana oferta pożyczek w ramach inicjatywy JEREMI (realizowanej ze środków Regionalego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego). 
W ramach Funduszu udzielane są pożyczki: 
- w kwotach od 5 tys. do 1,5 mln. zł - dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców; 
- w kwotach od 5 do 70 tys. zł - dla mikro przedsiębiorców typu start-up (prowadzących działalność do 24 miesięcy); 
m.in. na wydatki w środki trwałe, wartości niematerialne i prawne (przykładowo: prace budowlane, zakupy maszyn, urządzeń, wyposażenia, środków transportu, oprogramowania). 
 
O pożyczkę mogą ubiegać się przedsiębiorcy prowadzący działalność na terenie województwa łódzkiego, a inwestycja wsparta pożyczką musi być zlokalizowana w Łódzkiem. Standardowe oprocentowanie pożyczki wynosi 7,17 % w skali roku, przy okresie spłaty do 5 lat. 

ŁARR posiada w ofercie produkty pożyczkowe dla firm działających, jak i takie, które mogą być oferowane od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.

Przedstawiciele ŁSSE przybliżą zasady funkcjonowania Polskiej Strefy Inwestycji - instrumentu wsparcia, który umożliwia przedsiębiorcom, realizującym nowe inwestycje, uzyskanie zwolnienia z podatku dochodowego (CIT lub PIT) na okres 10 -15 lat, w wysokości do 55% wartości planowanej inwestycji.

Termin spotkania: 27 października 2022 r. godz. 11.00 - 12.30
Miejsce: Piotrków Trybunalski, Urząd Miasta, Pasaż Rudowskiego 10, sala nr 1 (parter)
← powrót