Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

Ogłosz\enie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Słowackiego 41.
Wykaz Nr 3/2019 z dnia 23 stycznia 2019 r. - lokal użytkowy znajdujący się w budynku przy ulicy Słowackiego 41
Wykaz Nr 2/2019 z dnia 23 stycznia 2019 r. - lokal użytkowy znajdujący się w budynku przy ulicy Wojska polskiego 51
Wykaz Nr 1/2019 z dnia 23 stycznia 2019 r. - lokal użytkowy znajdujący się w budynku przy ulicy Narutowicza 19/Sienkiewicza 15
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Dmowskiego 47.
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy Alei 3 Maja 23.
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Dmowskiego 47.
Lokal użytkowy do wynajęcia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, położony w Piotrkowie Tryb. przy ul. Dmowskiego 47.
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym
Ogłoszenie o I ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego, garażu położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Bugajskiej 17 - Wyzwolenia 3.