"Dwie Pary Do Pary" w MOK

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 7 =
Link
1 + 7 =
dwieparyimpresariatpiotrkowig.-1661420209
Już w najbliższą niedzielę (18.09) odbędzie się inauguracja sezonu artystycznego w Miejskim Ośrodkiem Kultury. Początek sezonu przyniesie ze sobą występ Teatru Capitol, który zaprezentuje spektakl "Dwie Pary Do Pary". Reżyserem spektaklu jest Olaf Lubaszenko. Początek o godz. 18.00 w sali widowiskowo- teatralnej MOK. Bilety w Cenie 70 zł.
 
Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami. Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo. Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy. Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego. Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Reżyserem spektaklu jest Olaf Lubaszenko, a w obsadzie m.in. Patrycja Kazadi, Dominika Kryszczyńska, Lesław Żurek, Piotr Gawron - Jedlikowski oraz Krzysztof Chodorowski. Spektakl odbędzie się o godzinie 18:00 w sali widowiskowo - teatralnej MOK. Bilety w cenie 70 zł dostępne w kasie MOK lub online pod adresem: www.teatrcapitol.pl

*****
Galeria zdjęć:
-Zdjęcie nr 1- plakat zapraszający na przedstawienie w MOK.
 
← powrót