Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Inwestycja w "Ekonomik" coraz bliżej

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 9 =
zdjęcie
Nowe ogrodzenie oraz furtki i bramy, remont wjazdu i wykonanie placu rekreacyjnego – to zakres kolejnej inwestycji w bazę sportową Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 5.
Tegoroczna inwestycja to kontynuacja prac przy „Ekonomiku”. Uczniowie oraz mieszkańcy osiedla Wyzwolenia mają już do dyspozycji boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuratenowej oraz strefę street workout park przeznaczoną do ćwiczeń siłowo-akrobatycznych. Teraz kompleks rozbuduje się o kolejne elementy.

Przy strefie street workout park pojawi się plac rekreacyjny z kostki brukowej z ławkami i stojakami na rowery oraz grą „podwórkową” z masy termoplastycznej. Inwestycja zakłada także przebudowę istniejącego ogrodzenia od strony ul. Wyzwolenia.
- Zdemontowane zostanie istniejące ogrodzenie, w miejsce którego pojawi się nowe. Wykonane zostaną dwie furtki, które umożliwią wejście na obiekt od strony ul Wyzwolenia – wyjaśniają pracownicy Biura Inwestycji i Remontów dodając, że przebudowany zostanie także wjazd do szkoły oraz zamontowana nowa brama.

W Urzędzie Miasta dobiegła końca procedura wyboru wykonawcy inwestycji. W najbliższych dniach  zostanie podpisana umowa, a prace wykona firma Tel-Bruk z Częstochowy. Jej koszt to nieco ponad 165 tys. zł.

Na wykonanie prac firma będzie miała 8 tygodni od daty podpisania umowy.
← powrót