Aktualności

Projekt stypendialny przeznaczony był dla młodzieży na stałe zameldowanej na terenie wiejskim uczęszczającej do piotrkowskiej publicznej lub niepublicznej szkoły kończącej się maturą. W ramach projektu stypendia otrzymało uczniów.

Radni m.in. ustalą wynagrodzenie dla Prezydenta Miasta. W środę 13 grudnia o godz. 9:30 w budynku Urzędu Miasta rozpocznie się III Sesja Rady Miasta.
Michał Bąkiewicz zawodnik kadry narodowej siatkarzy, wicemistrz świata z Japonii był gościem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka.

Projekt stypendialny dla studentów realizowany na podstawie porozumienia zawartego pomiędzy Miastem Piotrków Trybunalski, a 11 powiatami z terenu województwa łódzkiego.

Wybory do Rad Osiedli, Zobacz kiedy i gdzie odbędą się wybory.
Urząd Miasta w Piotrkowie w związku z realizacją projektu ?Zostań Poliglotą II ogłasza uzupełniający nabór kandydatów na bezpłatne kursy języka niemieckiego na poziomie średniozaawansowanym i zaawansowanym.
Mecze MKS Piotrkowianin KIPER możesz obejrzeć w TVP3 i TVP SPORT. Drużyna w ten sposób promuje Piotrków Trybunalski.
Prezydent Miasta i AKS zapraszaja mieszkańców miasta na VII Turniej Zapaśniczy Młodzików o Puchar Wicemistrza Olimpijskiego Piotra Stępnia. 16 grudnia Hala Relax.
Przedłużony został termin składania wniosków. PFRON przyznał miastu Piotrków dodatkowe środki w wysokości ponad 300 tys. zł na zadania z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej osób niepełnosprawnych.
Już po raz trzeci piotrkowski Urząd Miasta otrzyma pieniądze z Europejskiego Funduszu Społecznego na wsparcie finansowe uczniów.