Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Po zamknięciu ul. Zalesickiej przyśpieszyły prace przy modernizacji drogi. Aktualnie drogowcy działają na kilku frontach.
Piotrkowska firma Szlachet-Stal rozwija się nieustannie, nie tylko tworząc nowe urządzenia, ale również podbijając nowe rynki zbytu. Tym razem przyszedł czas na Afrykę.
28-07-2020

Burze z gradem

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony ostrzega przed burzami z gradem, które w godzinach popołudniowych i nocnych mogą występować nad Piotrkowem Trybunalskim. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.
Trwa drugi etap modernizacji ul. Wojska Polskiego. Prace realizowane są na odcinku od ul. Polnej do Al. Armii Krajowej. Aktualnie kończą się roboty instalacyjne.
"Gdzie wzrok nie sięga" i "Nie wahaj się – baw się" to dwie wystawy edukacyjne, które można zwiedzać w Mediatece 800-lecia. Ekspozycje zostały poddane nanodezynfekcji, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.
Beachhandballistki GRU Juko Piotrków Trybunalski wygrały trzeci turniej PGNiG Summer Superligi. Z kolei ich koledzy w rywalizacji mężczyzn uplasowali się na trzecim miejscu.
Telewizja Piotrków przygotowała materiał na temat pomocy miasta dla przedsiębiorców, którzy odczuli negatywne skutki ekonomiczne spowodowane epidemią COVID-19. Zapraszamy do obejrzenia.
Budynek przy ul. Zamurowej 1 to kolejna nieruchomość na piotrkowskiej Starówce, która przechodzi kompletną metamorfozę. Aktualnie kończą się prace przy modernizacji podwórza.
Piotrków weźmie udział w rywalizacji o miano „Rowerowej Stolicy Polski”. Fani jednośladów mogą wsiadać na rowery i „kręcić kilometry” dla naszego miasta. Aktualnie trwa rozgrzewka przed główną rywalizacją.
 
24-07-2020

Belzacka na finiszu

Kończą się prace modernizacyjne na ul. Belzackiej. Droga remontowana jest na odcinku od ronda A. Osieckiej do ul. Niemena.