Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

„1920” - to hasło ogólnopolskiego konkursu literackiego organizowanego w setną rocznicę Bitwy Warszawskiej. Prace można zgłaszać do 15 sierpnia.
Piotrków Trybunalski pomógł rodzimym przedsiębiorcom w najtrudniejszym okresie walki ze skutkami epidemii COVID-19. Udzielona pomoc sięgnęła już łącznie blisko 100 tys. zł.
W Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęła się kolejna inwestycja zwiększająca ilość miejsc parkingowych w mieście. Nowe zatoki postojowe powstają przy ul. Daniłowskiego.
24 lipca przypada Święto Policji. Z tej okazji we wtorek (21.07) w piotrkowskiej Komendzie Miejskiej Policji odbyła się uroczystość, podczas której wręczono awanse i wyróżnienia dla funkcjonariuszy.
Piotrków Trybunalski przystąpił do aktualizacji elektronicznej ewidencji szamb oraz przydomowych oczyszczalni ścieków. Zachęcamy do wypełnienia ankiety i zgłaszania posiadania tego typu zbiorników.
Rozpoczęła się modernizacja kolejnej ulicy w centrum Piotrkowa. Nową jakość zyska niewyremontowany odcinek ul. Grota-Roweckiego, od ul. Dąbrowskiego do ul. Sienkiewicza.
22-07-2020

Lipcowy e-biuletyn

Biuro Obsługi Mieszkańców przygotowało kolejny e-Biuletyn. Tym razem publikacja poświęcona jest aplikacji eDO App, która pozwala bez wychodzenia z domu potwierdzić swoją tożsamość.
Palisz lub paliłeś papierosy? Zapisz się na bezpłatne badanie profilaktyczne. Swoje płuca można zbadać w Specjalistycznym Szpital Onkologicznym NU-MED w Tomaszowie Mazowieckim w ramach „Programu wczesnego wykrywania nowotworów płuc”.
W Piotrkowie Trybunalski trwa bicie rekordu kraju w układaniu puzzli. Na ułożenie ponad 40 tys. elementów śmiałkowie mają czas do 29 lipca. Każdy może się przyłączyć do bicia rekordu. Zapraszamy do wspólnego układania puzzli.
Rozpoczęło się układanie sztucznej murawy na nowym boisku piłkarskim powstającym na stadionie miejskim „Concordia”.