Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 5 =
Link
7 + 5 =
wystawakolejarskaplakat
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na wyjątkową wystawę modelarską zatytułowana "Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego". Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ruchomą makietę modułową prezentującą przejazd kolejki wąskotorowej, a także modele pojazdów w skali 1:87.
Modelarstwo to wyjątkowe hobby,które wymaga precyzji i cierpliwości, rozwija umiejętności plastyczne i wiedzę techniczną. Wszystkich fanów tej wyjątkowej pasji zapraszamy na wyjątkową wystawę modelarską „Kolejka wąskotorowa wraca do Piotrkowa Trybunalskiego”.

- Zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ruchomą makietę modułową prezentującą przejazd kolejki wąskotorowej, a także modele pojazdów w skali 1:87. Na wystawę zapraszamy zarówno indywidualnych zwiedzających, jak i grupy szkolne i przedszkolne (zainteresowanych odwiedzinami grupowymi prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny) - zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Wystawa będzie dostępna do zwiedzania w piątek (7.10) w godz. 10.00-17.00, natomiast w sobotę (8.10) w godz. 9.00-14.30 w Mediatece 800-lecia przy ul. M. Curie-Skłodowskiej 3.
← powrót