Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Szczególne zasady obsługi mieszkańców w Urzędzie i jednostkach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 5 =
KOMUNIKAT PREZYDENTA MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO Z DNIA 15 MARCA 2020 R. WS. WPROWADZENIA SZCZEGÓLNYCH ZASAD PRZYJMOWANIA KLIENTÓW URZĘDU MIASTA I MIEJSKICH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH.

LINK DO KOMUNIKATU NA STRONIE BIP - KLIKNIJ.

Informujemy, że w trosce o bezpieczeństwo piotrkowian, klientów naszego Urzędu i pracowników od poniedziałku (16 marca) Urząd Miasta oraz jednostki podległe wprowadzają szczególne zasady obsługi. Nadzwyczajne środki profilaktyczne będą obowiązywały do odwołania.

W związku z powyższym:
  • w przypadkach pilnego kontaktu z Urzędem Stanu Cywilnego prosimy o telefoniczne umówienie się z urzędnikiem (nr tel. 44/732-77-09 /08/07)
  • w pozostałych pilnych przypadkach prosimy o kontakt telefoniczny celem ustalenia załatwienia sprawy z kierownikiem merytorycznym (INFOLINIA: 800 241 251, 44/732-77-01, 44/732-18-00) albo drogą elektroniczną (e-mail: e-urzad@piotrkow.pl, ePUAP).
  • w budynkach magistratu przy Pasażu K. Rudowskiego oraz przy ul. Szkolnej 28 (przy wejściach) ustawione zostały skrzynki, w których można składać dokumenty bez konieczności kontaktu z urzędnikami.
  • wpłaty będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną bądź we wpłatomacie (czynnym całą dobę) znajdującym się na elewacji budynku magistratu przy ulicy Szkolnej 28 (opłaty bez prowizji).
Zapewniamy, że wszystkie sprawy niecierpiące zwłoki wymagające wizyty w Urzędzie będą załatwiane po wcześniejszym umówieniu telefonicznym bądź mailowym.
 
Zwracamy się z prośbą o bieżące śledzenie strony internetowej magistratu www.piotrkow.pl oraz profilu miasta na portalu społecznościowym Facebook, gdzie publikować będziemy aktualne komunikaty.
Prosimy o wyrozumiałość i w trosce o wspólne bezpieczeństwo dostosowanie się do przedstawionych zasad.

 
KRZYSZTOF CHOJNIAK
PREZYDENT MIASTA
PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO


WYKAZ NUMERÓW TELEFONÓW ZNAJDZIESZ TUTAJ
WYKAZ DANYCH TELEADRESOWYCH STANOWISK BIURA OBSŁUGI MIESZKAŃCÓW (BOM) ZNAJDZIESZ: TUTAJ
NUMERY RACHUNKÓW BANKOWYCH URZĘDU MIASTA ZNAJDZIESZ: TUTAJ
← powrót