Dzisiaj: Czwartek 16 lipca 2020

Zatoka na Słowackiego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
zdjęcie
Rozpoczęła się budowa zatoki postojowej w ulicy J. Słowackiego na wysokości numeru 128. To odpowiedź władz miasta na apele przedsiębiorców prowadzących tutaj działalność gospodarczą.
- Podczas spotkań z mieszkańcami często pojawiają się sygnały ws. brakujących miejsc parkingowych. Informujemy, że zawsze staramy się - gdzie to tylko technicznie możliwe - budować miejsca postojowe. Czy to jako indywidualne inwestycje, czy też przy okazji remontów ulic. Zdajemy sobie sprawę, że z roku na rok samochodów na naszych ulicach jest coraz więcej. Mimo, że dużo budujemy zatok i parkingów to zapotrzebowanie nie maleje - relacjonuje wiceprezydent Adam Karzewnik i dodaje, że w ostatnim czasie zgłosili się do niego przedsiębiorcy prowadzący działalność gospodarczą przy ul. Słowackiego 128 z prośbą wygospodarowania miejsc do parkowania.
- Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, ale także klientów sklepów mieszczących się w pawilonie rozpoczęliśmy budowę niewielkiej zatoki postojowej – informuje wiceprezydent.

Pojazdy będą parkowały tutaj równolegle. Koszt inwestycji to blisko 32 tys. złotych.

Przypomnijmy że to kolejne miejsca parkingowe, które samorząd buduje w zachodniej części miasta. W ostatnim czasie w tym rejonie miasta oddano parking na kilkanaście samochodów. Pisaliśmy o tym TUTAJ.
← powrót