Konkurs na założenie organizacji w regionie

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 7 =
Link
7 + 7 =
dev_tool
Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS informuje o uruchomieniu w dniu 1 lutego 2017 roku drugiego konkursu wspierającego finansowo mikrowsparciem od 1500 zł do 5000 zł grupy nieformalne zakładające nowe organizacje pozarządowe w wybranych powiatach województwa łódzkiego: bełchatowskim, piotrkowskim, radomszczańskim, pajęczańskim, wieluńskim, sieradzkim, wieruszowskim i w mieście Piotrków Trybunalski.
Złożenie wniosku odbywa się poprzez przesłanie wypełnionego formularza wniosku w wersji elektronicznej (PDF ewentualnie skanu formularza) na adres opus@opus.org.pl od 1 lutego 2017 do 15 marca 2017 do godz. 16.00. Nie trzeba składać wersji papierowej.

Druga edycja Konkursu „OWES na lepszy start — REGION II” skierowana jest do aktywistów działających w grupach nieformalnych (grupa nieformalna to grupa licząca minimum 3 osoby) z województwa łódzkiego z powiatów: radomszczańskiego, bełchatowskiego, pajęczańskiego, wieluńskiego, wieruszowskiego, sieradzkiego, piotrkowskiego lub Miasta Piotrków Trybunalski, którzy chcą założyć organizację z działalnością ekonomiczną.

We wniosku wystarczy opisać pomysł na organizację, jej odbiorców i planowane przyszłe działania. W ramach konkursu przewidziano przyznanie mikrowsparcia (inkubacyjne pakiety rozwojowe) na założenie organizacji od 1500 złotych do 5000 złotych! Oprócz pieniędzy dla laureatów konkursu przygotowaliśmy wsparcie doradcze i mentoring (czas trwania: 8 miesięcy), pomagające w tworzeniu statutu i przygotowywaniu organizacji na podbój świata. Wypełnienie formularza (w wersji papierowej i elektronicznej) również nie będzie trudne, ponieważ i na tym etapie otrzymujecie wsparcie doradcze. W razie pytań, a przede wszystkim pomocy doradczej można już dzwonićkoordynatora Agnieszki Podgórskiej 42 231 31 01, e mail: rska@opus.org.pl

Informacja o konkursie

Regulamin konkursu

Wniosek konkursowy
← powrót