51. Zimowy Rajd Pieszy "Gorącego Czaju Łyk"

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 6 =
Link
4 + 6 =
rajd-mini-1676542034
„Gorącego Czaju Łyk" - to pierwszy tegoroczny rajd pieszy organizowany przez PTTK i CIT. Miłośnicy pieszych wędrówek podążą szlakiem piotrkowskich kapliczek.
 
 W rajdzie mogą uczestniczyć drużyny młodzieży szkolnej pod opieką osób dorosłych delegowanych przez szkołę, instruktorów ZHP, rodziców. Drużyna biorąca udział w konkursie musi liczyć minimum 8 osób. Start nastąpi w dniu 25 luty 2023 r. o godzinie 10:00 - ul. Narutowicza obok wiaduktu. Trasa rajdu zostanie podana na starcie.
 
Zakończenie imprezy przewidywane jest około godziny 12:00 - Plac Czarnieckiego.
Składka za udział w imprezie statutowo-programowej wynosi 8,00 zł.
W ramach składki uczestnicy mają zapewnione herbatę, poczęstunek rajdowy, drużyny dyplomy uczestnictwa, punkty na OTP i Turysta Przyrodnik.
        
Zgłoszenia przyjmuje wraz z wpisowym do dnia 22 lutego 2023 roku Biuro Oddziału PTTK w Piotrkowie Trybunalskim, Plac Czarnieckiego 10, Tel 732 36 63 lub 502 086 341. Zgłoszenie winno zawierać: organizację, instytucje zgłaszającą, imienną listę uczestników.
 
Uczestnicy powinni posiadać odpowiedni ubiór pozwalający na wędrówkę w trudnych warunkach atmosferycznych, oraz kubek na herbatę, a także ubezpieczenie na czas rajdu. Uwzględniamy ubezpieczenie szkolne pod warunkiem umieszczenia numeru polisy z potwierdzeniem szkoły na zgłoszeniu.
 
Rajd odbędzie się. bez względu na warunki atmosferyczne. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za szkody spowodowane przez uczestników, a kierownicy (opiekunowie) odpowiadają za zachowanie swoich podopiecznych. W przypadku nieobecności na rajdzie wpisowe nie będzie zwracane.
 
← powrót