Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Dobry początek sezonu "Jaskółek"

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 2 =
Link
8 + 2 =
IMG_20230114_130113
W sobotę (14.01) w Uniejowie wystartował nowy sezon taneczny w rywalizacji zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tańca Sportowego. Dla piotrkowskich zawodniczek z Akademii Tańca Sportowego „JASKÓŁKI” to bardzo dobry początek sezonu. Nasze tancerki wytańczyły 5 złotych i 2 srebrne medale.


W sobotę (14.01) w Uniejowie wystartował nowy sezon taneczny w rywalizacji zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tańca Sportowego. Zmagania kilkuset tancerzy z całej Polski w pierwszym cyklu całorocznych zawodów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski PZTS rozgrywane były w 5 kategoriach wiekowych i różnych stylach tanecznych. Na parkiecie w każdej konkurencji zaprezentowali się soliści, duety oraz małe grupy i formacje. Łącznie sędziowie obejrzeli i ocenili ponad 290 choreografii.
 
Dla piotrkowskich zawodniczek z Akademii Tańca Sportowego „JASKÓŁKI” to bardzo dobry początek sezonu. Nasze tancerki wytańczyły 5 złotych i 2 srebrne medale.
 
- Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych i, że nasza wspólna praca przekłada się na  wysoki poziom i tak dobre wyniki. Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek rywalizacji i pierwsze starty. Aby utrzymać formę przez cały rok trzeba systematycznie i wytrwale trenować by doskonalić swoje umiejętności, wygrywać i gromadzić punkty rankingowe, aby na koniec roku bronić tytułów mistrzowskich- mówi Magdalena Markiewicz, trenerka Jaskółek.
 
W Uniejowie zdobyły:
 
I MIEJSCE - Zespół „Mini -PERŁA” kategoria Disco-Dance Młodzicy
 
I MIEJSCE – Zespół „PERŁA” kategoria Fantasy Show Juniorzy
 
I MIEJSCE - Zespół „AEROBIK” kategoria Modern Juniorzy
 
I MIEJSCE - ANTONINA JARZĘBSKA Fantasy Show Solo Juniorzy
 
I MIEJSCE - KINGA KLIMCZYK Fantasy Show Solo Młodzieżowcy
 
II MIEJSCE-WERONIKA MALINOWSKA, ALICJA CHYBAŁA Free Dance Duety Junior
 
II MIEJSCE – AMELIA OLCZYK, AGNIESZKA JAGODZIŃSKA Hip-Hop Duety Kadeci
← powrót