Dzisiaj: Czwartek 06 maja 2021

Dom św. Walentego

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 1 =
Link
6 + 1 =
dominikanie-plakat-1613555060
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny w tym roku wirtualny "spacer" po Piotrkowie Trybunalskim. Tym razem poznamy tajemnice piotrkowskich dominikanów.
W związku z sytuacją epidemiologiczną, Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim, w roku 2021 proponuje wirtualne "wycieczki z przewodnikiem" po mieście.
Tym razem tematem sobotniego spotkania online będzie: dom św. Walentego. Podczas „spaceru” poznamy tajemnice piotrkowskich dominikanów. Spotkanie poprowadzi przewodnik Cezary Król.

Wirtualne spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet. W celu wzięcia udziału w wydarzeniu należy posiadać konto Google (na komputerze stacjonarnym, laptopie) lub w przypadku smartfonów należy dodatkowo zainstalować aplikację Google Meet, następnie wejść w link, który udostępniony zostanie 5 minut przed rozpoczęciem "spaceru" na profilu Facebook-owym Centrum Informacji Turystycznej w Piotrkowie Trybunalskim: https://www.facebook.com/TurystycznyPiotrkow/ oraz na naszej stronie internetowej w poście dotyczącym wydarzenia www.cit.piotrkow.pl/

Spotkanie potrwa około godziny. Serdecznie zapraszamy.
← powrót