Dzisiaj: Środa 27 stycznia 2021

Gra miejska o Starym Mieście

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 9 =
Link
8 + 9 =
stare miasto (661x517)
"Magia Starego Miasta" to tytuł gry miejskiej, która odbędzie się w przyszły czwartek (10.10). Zgłoszenia do zabawy można nadsyłać do 8 października.
To już druga edycja gry miejskiej pt.: „Magia Starego Miasta”. Zadaniem drużyn będzie pokonanie całej trasy gry, wykonanie wszystkich zadań oraz zdobycie niezbędnych rekwizytów. W zeszłorocznej edycji uczestnicy skupili się na drobnych elementach architektury kamienic Podzamcza i Starego Miasta. W tym roku teren gry będzie rozszerzony o kolejne ulice posiadające architektoniczne detale miasta.

- W zabawie mogą wziąć udział uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych - opowiadają organizatorzy zabawy, dodając. - Gra ma na celu przybliżenie uczestnikom oferty kulturalnej i turystycznej miasta, jak również historii Piotrkowa Trybunalskiego.

Zgłoszenia drużyn (max 3-osobowej) należy dokonać do 8 października, do godz. 15.00 w PTTK oddział w Piotrkowie Trybunalskim (plac Czarnieckiego 10) za pomocą karty zgłoszenia drużyn (załącznik poniżej).
Rozpoczęcie o godz. 10.00. Przewidywany czas trwania gry ok. 2 godziny. Regulamin dostępny w załączniku.

Załączniki artykułu

Karta Zgłoszeniowa (Pobrań: 756)
Zgoda Rodziców (Pobrań: 544)
← powrót