Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

Jesienny Nordic Walking

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 6 =
Link
2 + 6 =
7 kilometrów liczył będzie Jesienny Rajd Nordic Walking organizowany w najbliższą sobotę (7 listopada) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Piechurzy pójdą do Barkowic Mokrych.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na najbliższą sobotę (7 listopada) miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na podziwianie listopadowych pejzaży podczas Jesiennego Rajdu Nordic Walking.

Start nastąpi o godz. 10 ze skrzyżowania Przygłów-Koło-Barkowice Mokre (przy przystanku autobusowym). Godzinę wcześniej na parkingu przy Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym (ul. Belzacka 108/110) zaplanowano zbiórkę oraz transport autokarem na miejsce startu. Aby wziąć udział w marszu każdy uczestnik musi być wyposażony w kijki do nordic walking.

Piechurzy będą mieli do przejścia około 7 km drogą asfaltową w stronę Barkowic Mokrych dalej w kierunku portu na Cyplu drogą leśną wzdłuż zalewu i powrót do pola namiotowego „Na Cyplu”, gdzie zaplanowano metę. Po zakończeniu rajdu na wszystkich będzie czekał pożywny poczęstunek.

Powrót zaplanowano o godzinie 13. Zgłoszenia przyjmowane są do piątku (6.11) pod numerem telefonu 44 732 70 86, bądź osobiście w Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjnym (ul. Belzacka 108/110).

Wpisowe wynosi 5 zł od osoby dorosłej oraz 2 zł od dzieci i młodzieży do lat 19. Dzieci i młodzież do lat 18 biorą udział w rajdzie pod opieką rodziców, opiekunów prawnych, bądź  opiekunów grup.

← powrót