Pierwszy Nordic Walking

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 8 =
Link
3 + 8 =
-1678263820
7 kilometrów będą mieli do pokonania uczestnicy pierwszego tegorocznego Rajdu Nordic Walking organizowanego przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Na pieszą wędrówkę będzie można wybrać się w sobotę (18.03).
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu na pierwszy w tym roku Rajd Nordic Walking, który odbędzie się w sobotę 18 marca. Piechurzy do pokonania będą mieli około 7 kilometrów.
- Po weryfikacji uczestników, przejedziemy autokarem do Michałowa na skraj lasu, po krótkiej rozgrzewce ruszymy marszem przez dukt leśny do Cegielni Moszczenickiej dalej drogą polną do Moszczenicy. Meta wyznaczona została przy Szkole Podstawowej w Moszczenicy, gdzie nastąpi poczęstunek i konkursy z nagrodami. Powrót autokarem planowany jest na parking przy ul. Kopernika - informują pracownicy OSiR.
Na półmetku uczestników powita przyjemny poczęstunek i chwila relaksu.

Zapisy na rajd trwają do 15 marca i przyjmowane są pod numerem telefonów: 44 732 70 86 lub 697 888 372 lub osobiście w Centrum Rekreacyjnym przy ul. Belzackiej 108/110, pok. 29.
Wpisowe wynosi 10 zł od osoby dorosłej, ulgowy 5 zł (do lat 18) -  z Piotrkowską Kartę Mieszkańca taniej.
Regulamin sobotniej wycieczki dostępny TUTAJ.

****
Galeria Zdjęć:
Zdjęcie nr 1 - plakat zapraszający na wyczieczkę.
← powrót