Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 1 =
6 + 1 =
132649937_4168101306551780_6732372126246783192_o
Pewne zwycięstwo odniosły szczypiornistki Piotrcovii w zaległym spotkaniu żeńskiej PGNiG Superligi. Nasz zespół w Chorzowie pokonał miejscowy Ruch 24:42.

Zawodniczki prowadzone przez Krzysztofa Przybylskiego w każdej z połów zdobywały przynajmniej 20 bramek. Nasz zespół przegrywał tylko na początku spotkania (0:2), ale później zdecydowanie dominował. Do szatni Piotrcovia schodziła prowadząc 20:8. W drugiej połowie piotrkowianki nie zwalniały tempa i budowały swoją przewagę, nie pozwalając rywalkom na wiele zarówno w ataku, jak i w obronie. Na minutę przed końcem przewaga gości wynosiła dziewiętnaście trafień. Wynik spotkania - 24:42 - ustaliła Natalia Doktorczyk.

Ruch Chorzów - Piotrcovia 24:42 (8:20)
Piotrcovia: Sarnecka, Opelt – Płomińska 2, Zaleśny 3, Drażyk 4, Klonowska 6, Oreszczuk 3, Roszak 5, Więckowska 5, Szynkaruk 5, Charzyńska 1, Trawczyńska 4, Abramowicz 1, Macedo 3.