Świt Kamieńsk z pucharem Prezydenta

1 + 4 =
1 + 4 =
I miejsce ŚWIT Kamieńsk2
W minioną sobotę w piotrkowskiej hali "Relax” rozegrano II turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2011 i młodsi. Wygrała drużyna Świtu Kamieńsk.
Turniej, w którym udział wzięlo 10 drużyn, był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim. Po emocjonującym finale zwyciężyła drużyna LZS ŚWIT Kamieńsk, która pokonała po rzutach karnych Akademię Sportu w Będkowie 3-2. W regulaminowym czasie gry było 0-0.

Nagrody indywidualne:
Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został Wiktor WILCZAK – zawodnik LZS ŚWIT Kamieńsk - strzelec 4 bramek.
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Błażej ŚWIATŁOWSKI – zawodnika ZKS WŁÓKNIARZ Zelów
Nagrodę dla najbardziej wszechstronnego zawodnik turnieju, ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego otrzymał Radosław PACH z Akademii Sportu w Będkowie

Puchary oraz nagrody wyróżnionym wręczyli wiceprezydent miasta oraz członek Zarządu ŁZPN Andrzej Kacperek, kierownik delegatury ŁZPN w Piotrkowie Trybunalskim Stanisław Sipa oraz członek komisji rewizyjnej ŁZPN Grzegorz Adamczyk.

5.    MUKS JUNIOR Rokiciny 0 pkt. 2-12

O miejscu 1 w grupie A zdecydował wynik bezpośredniego spotkania.

Skład LZS ŚWIT Kamieńsk
Marcel Sewerynek, Adam Krupa, Kacper Kozłowski, Wiktor Wilczak, Kacper Łakomy, Igor Maniecki, Bartosz Wilczek, Konrad Tarnowski, Szymon Janoch.
Trener: Przemysław Olejnik

Skład Akademia Sportu w Będkowie
Radosław Pach, Szymon Frankiewicz, Kacper Kowara, Jakub Patoleta, Michał Maciaszczyk, Paweł Maciaszczyk, Jan Turek,
Trener: Dariusz Kupka.

Drużyny LZS ŚWIT Kamieńsk i Akademii Sportu w Będkowie awansowały do rozgrywek finałowych na szczeblu wojewódzkim w rocznik 2011.
Organizatorami turnieju byli Łódzki Związek Piłki Nożnej oraz Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.