Ważne zwycięstwo Piotrkowianina

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 6 =
Link
6 + 6 =
VII_PIOTRKOWIANIN_VS_KWIDZYN_FOTO_67
Po niezwykle dramatycznym spotkaniu Piotrkowianin pokonał MMTS Kwidzyn 22:21 (11:11) i dopisał do swojego dorobku bardzo ważne, domowe trzy punkty. Kibice obejrzeli mecz walki, a wynik ważył się do ostatnich minut.
 
Piotrkowianin pierwszego gola rzucił dopiero w 8. minucie i 21 sekundzie, kiedy to bramkę na 1:1 zdobył Piotr Swat. Później gra w ataku wyglądała już trochę lepiej, a do przerwy na świetlnej tablicy widniał remis 11:11. W drugiej połowie trzybramkową przewagę (15:12) wypracował Piotrkowianin. MMTS szybko jednak doprowadził do remisu (15:15) i żadna z drużyn do końca spotkania nie doprowadziła do bezpiecznej przewagi. Nerwową końcówkę lepiej wytrzymał Piotrkowianin. Piotr Jędraszczyk rzutem z własnej połowy dał swojej drużynie prowadzenie 22:21. MMTS nie wykorzystał rzutu karnego (przestrzelił Jakub Szyszko), a w ostatnich sekundach gospodarze utrzymali umiejętnie piłkę i po chwili mogli cieszyć z bardzo cennego zwycięstwa.
 
– Chciałem podziękować swojej drużynie i publiczności. To ona nam dzisiaj niezwykle pomagała w trudnych momentach. Te trzy punkty bardzo cieszą, bo w naszej obecnej sytuacji kadrowej każda zdobycz jest na wagę złota. Nie rzucamy może dużo bramek, ale też dużo ich nie tracimy. Dziś znów muszę pochwalić naszą grę w obronie. 21 straconych bramek to świetny wynik. Jedziemy teraz do Opola i chcemy tam przełamać wyjazdową niemoc – powiedział po spotkaniu Bartosz Jurecki.
 
← powrót