Dzisiaj: Piątek 03 lutego 2023

XVI turniej w Boccię

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 8 =
Link
6 + 8 =
IMG-20221213-WA0018
Już po raz szesnasty w Piotrkowie Trybunalskim odbył się Integracyjny Drużynowy Turniej w Boccię. Zawody odbyły się we wtorek (13.12) w hali Relax.
 
W XVI Integracyjnym Drużynowym Turnieju w Boccię wzięły udział zespoły z całego regionu: Opoczna, Drzewicy, Łasku, Poddębic, Radomia, Łodzi, Tomaszowa Mazowieckiego, Jarost, Łękawy oraz Piotrkowa Trybunalskiego. Uczestnicy startowali w dwóch kategoriach: osoby chodzące oraz osoby poruszające się na wózkach.
W rozgrywkach w kategorii osób chodzących: I miejsce zajął zespół ŚDSP w Łasku, II miejsce SOS-W w Radomiu, III miejsce WTZ w Piotrkowie Trybunalskim, natomiast w kategorii osób chodzących: I miejsce zespół z PCPR w Poddębicach, II miejsce SOS-W w Piotrkowie Trybunalskim, III miejsce WTZ w Tomaszowie Mazowieckim.

Równolegle przeprowadzono indywidualny turniej Dart. Uczestnicy tych rozgrywek walczyli o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji. W turnieju w kategorii osób chodzących I miejsce zdobyła Mirosława Nowak z Poddębic, II miejsce – Przemysław Walisiak a III – Amelia Kubera oboje z Piotrkowa Trybunalskiego. Wśród osób poruszających się na wózkach I miejsce zdobyła Renata Polus z Tomaszowa Mazowieckiego, II – Zdzisław Makowski z Piotrkowa Trybunalskiego a na trzecim stopniu podium zameldował Tomasz Świątek z Opoczna.
Po zakończeniu sportowej rywalizacji puchary i nagrody w imieniu Pana Prezydenta wręczył Pan Grzegorz Janowski Kierownik Referatu Spraw Społecznych.
← powrót