BIP
PL EN
Aktualności

Siłownia na Słoneczku

Piotrków Trybunalski ma pierwszą bezpłatną siłownię terenową. Urządzenia, na których można ćwiczyć swoją muskulaturę, pojawiły się na miejskim kąpielisku „Słoneczko”.

Partyzantów zamknięta

Błyskawicznie przebiega budowa kanalizacji deszczowej związana z modernizacją ulicy Rolniczej. Dziś (18.09) wykonawcy pojawili się już na ulicy Partyzantów, która w związku z prowadzonymi pracami została zamknięta.

Pobiegniemy po Trybunalsku

Kolejny „Międzynarodowy Trybunalski Bieg z OSiRem” zbliża się wielkimi krokami. Piotrkowskie święto biegania odbędzie się w niedzielę, 28 września na stadionie miejskim przy ulicy Żwirki.


  18-09-2014
  Miłośnicy tenisa ziemnego już niebawem będą mogli sprawdzić swoje umiejętności w I Turnieju Tenisa Ziemnego. Zawody rozegrane zostaną na boisku "orlik" przy ulicy Wysokiej.
  ----
  17-09-2014
  Zakończyła się termomodernizacja Szkoły Podstawowej nr 13. – Dzięki tej inwestycji szkoła zyskała zupełnie nowy blask - zgodnie podkreślają rodzice, których dzieci uczęszczają do placówki.
  ----
  17-09-2014
  Aż osiem firm stanęło do przetargu na modernizację zabytkowego budynku Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie. W poniedziałek otwarto oferty w przetargu.
  ----
  17-09-2014
  Już po raz szósty w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się święto muzyki alternatywnej. PiotrkOFF Art Festival, bo o nim mowa, startuje w piątek (19 września).
  ----
  17-09-2014
  „Pamięć zmarłym, żyjącym pojednanie” - to przesłanie piotrkowskiego Związku Sybiraków, który dziś uroczyście upamiętnił 75. rocznicę ataku Armii Czerwonej na Polskę. Hołd poległym w walce o niepodległość oddała również młod...
  ----
  17-09-2014
  Chcesz skorzystać z dofinansowania unijnego, a nie wiesz jak to zrobić? Przyjdź na bezpłatne konsultacje, które w piotrkowskim magistracie organizuje Biuro Partnerstwa i Funduszy i Mobilny Punkt Informacyjny (MPI).
  ----
  17-09-2014
  Lubisz odpoczywać bądź bawić się w naszym mieście? Nagraj film lub zrób zdjęcie i weź udział w konkursie „Odlotowy Piotrków” organizowanym przez Telewizję Piotrków.
  ----
  16-09-2014
  Zakończyła się budowa łącznicy pomiędzy ulicą Belzacką a al. Sikorskiego. Tym samym sfinalizowano pierwszy etap budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego przy ul. Belzackiej.
  ----
  16-09-2014
  Jeszcze tylko przez dwa tygodnie można składać swoje propozycje projektów do budżetu obywatelskiego 2015. Pomysł może zgłosić grupa co najmniej 15 pełnoletnich mieszkańców Piotrkowa.
  ----
  16-09-2014
  W najbliższym czasie punkt awizacyjny operatora pocztowego Speedmail, który obsługuje przesyłki Urzędu Miasta, zostanie przeniesiony na ul. Słowackiego 23.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl