BIP
PL EN
Aktualności

Uczciliśmy bohaterów powstania

Rozlegającym się w całym mieście dźwiękiem syren alarmowych o godzinie „W”, złożeniem kwiatów oraz krótką inscenizacją uczciliśmy dziś (1.08) 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

Jedne kończymy, drugie zaczynamy...

Zakończyła się modernizacja kamienicy przy ulicy Wojska Polskiego 79. Tymczasem prace wystartowały już w budynkach przy ulicy Wojska Polskiego 8 i 10.

Piotrkowskie wakacje – nuda nie ma szans

Festyny, zajęcia artystyczne, półkolonie, wycieczki edukacyjne oraz zawody sportowe – to tylko część atrakcji, z jakich w tym roku korzystają tysiące młodych piotrkowian spędzających wakacje w mieście.


  01-08-2014
  Rodzinny Festyn Plenerowy tym razem powędrował na osiedle Wronia. Wczoraj (31.07) kolorowe miasteczko Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji zagościło na placu zabaw przy ul. Wroniej.
  ----
  01-08-2014
  Wczoraj (31.07) z młodymi piotrkowskimi piłkarzami rywalizującymi w Piotrkowskiej Letniej Lidze Dzieci organizowanej przez Ośrodek Sportu i Rekreacji spotkał się prezydent Krzysztof Chojniak.
  ----
  31-07-2014
  Rozlegającym się w całym mieście dźwiękiem syren alarmowych o godzinie „W”, złożeniem kwiatów oraz krótką inscenizacją uczcimy w najbliższy piątek (1.08) 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.
  ----
  31-07-2014
  W Przedszkolu Samorządowym nr 24 trwają prace związane z termomodernizacją. Dziś (31.07) placówkę odwiedził prezydent Krzysztof Chojniak, który z dyrektor Henryką Zawiślak rozmawiał o przebiegu inwestycji oraz korzyściach jakie płyną z ter...
  ----
  31-07-2014
  Już po raz siódmy prezydent Krzysztof Chojniak ogłosił konkurs „Nowa Elewacja” na najładniej odnowioną w tym roku fasadę kamienicy. W konkursie udział mogą wziąć kamienicznicy, którzy w tym roku wyremontowali swoje budynki.
  ----
  31-07-2014
  18 sierpnia rozpoczną się konsultacje z mieszkańcami naszego miasta w sprawie opracowania „Strategii Rozwoju Miasta – Piotrków Trybunalski 2020”. Konsultacje potrwają do końca września.
  ----
  31-07-2014
  Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim po raz kolejny ogłasza „Ogólnopolski Konkurs Literacki o Rubinową Hortensję”. W tym roku poeci-amatorzy będą rywalizować już po raz czterdziesty czwarty.
  ----
  30-07-2014
  Cztery firmy stanęły do przetargu na modernizację ulicy Rolniczej (od torów PKP do Spacerowej) oraz ulicy Spacerowej. Inwestycja wystartuje jeszcze w tym roku, a jej zakończenie planowane jest we wrześniu 2015 roku.
  ----
  30-07-2014
  Piotrków Trybunalski znalazł się w ścisłej czołówce samorządów, które mają najniższe wydatki bieżące na administrację w kraju. Ranking przygotowało Pismo Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.
  ----
  30-07-2014
  Prezydent Krzysztof Chojniak odwiedził dziś (30.07) Kaletniczą Spółdzielnię Socjalną Skorpions. Podczas spotkania prezydent rozmawiał z pracownikami i założycielami przedsiębiorstwa o funkcjonowaniu i rozwoju firmy.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl