BIP
PL EN
Aktualności

Trybunalskie biesiadowanie - fotoreportaż

Kilka tysięcy piotrkowian bawiło się w sobotę (1.08) w sercu piotrkowksiej Starówki podczas III Biesiady Trybunalskiej. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu ze wspólnej zabawy.

Zamknięty przejazd kolejowy na Roosevelta

Od poniedziałku (3 sierpnia) do piątku (7 sierpnia) zamknięty dla ruchu pojazdów będzie przejazd kolejowy na ulicy Roosevelta. Wytyczono objazdy.

Pamiętamy o Powstańcach Warszawskich!

W minioną sobotę, obchodziliśmy 71. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Punktualnie o godzinie "W" czyli o 17.00 zawyły syreny, po czym przybyłe delegacje złożyły kwiaty pod pomnikiem Grobu Nieznanego Żołnierza oraz tablicą poświęconą gen. Stefanowi Roweckiemu ps. "Grot".


  03-08-2015
  Od usunięcia kolizji elektrycznych oraz budowy oświetlenia ledowego rozpoczęła przebudowa ulicy Dalekiej. Inwestycja potrwa do końca października bieżącego roku. 
  ----
  03-08-2015
  Kilkanaście osób wzięło udział w spacerze szlakiem centralnych urzędów Legionów Piłsudskiego, które funkcjonowały w Piotrkowie. 
  ----
  03-08-2015
  Szesnastu kolarzy z Piotrkowa Trybunalskiego weźmie udział w tegorocznym Tour de Pologne Amatorów. Wczoraj (2.08) sportowców pożegnał i życzył powodzenia w zawodach prezydent Krzysztof Chojniak.
  ----
  03-08-2015
  Wojciech Karolak, światowej klasy muzyk jazzowy, zagrał w minioną sobotę na scenie Old Town Jazz. Koncert przyciągnął na Starówkę wielu fanów tego gatunku muzycznego.
  ----
  31-07-2015
  Miasto przymierza się do budowy mini osiedla we wschodniej części miasta. Na działce przy ul. Broniewskiego na początek powstaną dwa bloki, w których zamieszkają 63 rodziny.
  ----
  31-07-2015
  W Urzędzie Miasta rozstrzygnięto przetarg na dzierżawców działek tworzących Piotrkowską Strefą Aktywności Gospodarczej. Do konkursu stanęły trzy piotrkowskie firmy.
  ----
  31-07-2015
  Malowane buzie dzieci, gry i konkursy z nagrodami oraz dmuchane wesołe miasteczko można było wczoraj spotkać na osiedlu "Wronia". To znak, że w tęczęść miasta zawitał wakacyjny festyn plenerowy.
  ----
  31-07-2015
  Centrum Informacji Turystycznej rozszerza ofertę dla turystów, tym razem zagranicznych. Od sierpnia będzie można zamówić oprowadzanie po Piotrkowie w 3 językach obcych.
  ----
  31-07-2015
  7 sierpnia upływa termin zgłaszania kandydatów o Obwodowych Komisji do spraw Referendum. Zgłoszenia przyjmowane są w Urzędzie Miasta przy Pasażu K. Rudowskiego 10 w pokoju 305.
  ----
  30-07-2015
  W niedzielę (2.08) uroczystości odpustowe obchodzić będzie Kościół Akademicki Panien Dominikanek pw. Matki Bożej Śnieżnej. Z tej okazji w Centrum Idei Ku Demokracji odbędzie się koncert akordeony oraz wernisaż wsytawy fotografii.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl