BIP
PL EN
Aktualności
Naprawiamy chodniki

Na ulicach Krakowskie Przedmieście oraz Dmowskiego trwają prace przy remoncie chodników. Zniszczone płyty zastąpi kostka betonowa.

Dotacje dla klubów sportowych

13 klubów sportowych oraz Miejski Szkolny Związek Sportowy otrzymały dotację z Urzędu Miasta na realizację zadań z zakresu sportu. Łącznie na ten cel przeznaczono blisko milion złotych.

Pierwsza sesja w tym roku

Przed nami pierwsza tegoroczna sesja Rady Miasta. Podczas jutrzejszych (28.01) obrad rajcy będą głosować m.in. nad utworzeniem Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.


  26-01-2015
  O powstaniu Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej zdecydują radni podczas najbliższej sesji. Inicjatywa, której pomysłodawcą jest prezydent Krzysztof Chojniak, ma zachęcić kolejnych przedsiębiorców do inwestowania w Piotrkowie.
  ----
  26-01-2015
  Sześć elewacji miejskich kamienic ma przejść w tym roku metamorfozę. Jedną z nich będzie budynek przy pl. Czarnieckiego 8.
  ----
  26-01-2015
  40-lecie pracy artystycznej świętował w miniony piątek (23.01) Chór Seniora „Radość Życia”. Gościem specjalnym benefisu był znany artysta Krzysztof Cwynar.
  ----
  26-01-2015
  W najbliższy piątek w siedzibie Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości w Łodzi odbędzie się spotkanie informacyjne dotyczące preferencyjnego finansowania działalności gospodarczej.
  ----
  23-01-2015
  W Piotrkowie Trybunalskim przy ulicy Broniewskiego powstaje nowe osiedle mieszkaniowe. Budynki mieszkalne buduje już prywatny inwestor, a w przyszłości bloki postawi też miasto.
  ----
  23-01-2015
  Wybór najlepszego stroju, slalom łyżwiarski, konkurs profilaktyki oraz wspólna zabawa przy muzyce czekać będzie na uczestników zabawy „przebierańców” na lodzie, która odbędzie się 17 lutego na miejskiej śli...
  ----
  23-01-2015
  1 lutego 2015 roku w Miejskim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Piotrkowianie dla Polaków z Donbasu”. Cały dochód z akcji przeznaczony będzie na pomoc naszym rodakom z rejonu Ukrainy ogarniętego działaniami woj...
  ----
  23-01-2015
  W związku z zapowiadanymi opadami śniegu i spadkiem temperatury Straż Miejska apeluje do wszystkich właścicieli budynków oraz administratorów o wywiązywanie się z obowiązku odśnieżania chodników.
  ----
  22-01-2015
  Nowe energooszczędne ledowe oświetlenie uliczne pojawi się w najbliższym czasie na ulicy Sienkiewicza. W magistracie ogłoszono przetarg na wykonanie inwestycji.
  ----
  22-01-2015
  Szefowie Hufca ZHP, Kręgu Starszyzny Harcerskiej LEGATUS oraz Stowarzyszenia HARC gościli wczoraj (21.01) u prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Podczas spotkania prezydent podziękował za pomoc przy organizacji wigilii miejskiej.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl