BIP
PL EN
Aktualności
Rolnicza jak „Marszałkowska”

Na pierwszym odcinku remontowanej ulicy Rolniczej wylewane są ostatnie warstwy asfaltu. Mieszkańcy zgodnie podkreślają, jak ważna jest to inwestycja. - Wśród sąsiadów śmiejemy się, że to będzie nasza „Marszałkowska” - mówią.

O inwestycjach i stawkach za śmieci

Zmiana stawek za śmieci oraz tegoroczne inwestycje to tematy, o których prezydent Krzysztof Chojniak opowiadał podczas dzisiejszej (3.07) audycji „O tym się mówi” wyemitowanej na antenie radia Strefa FM. Zapraszamy do wysłuchania wywiadu.

Kurtyny dają ochłodę

Dwie przenośne kurtyny wodne stanęły w Piotrkowie Trybunalskim. Wodotryski dające ochłodę w upalne dni pojawiły się w Rynku Trybunalskim i parku Jana Pawła II.


  03-07-2015
  Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się dziś (3.07) z odchodzącym na emeryturę Leszkiem Klepińskim, byłym Kierownikiem Referatu Edukacji, który przez ostatnie lata pełnił funkcję dyrektora piotrkowskiej "Budowlanki".
  ----
  03-07-2015
  Przed nami fala upałów. W nadchodzących gorących dniach zatroszczmy się o los zwierząt, którym lejący się z nieba żar także będzie doskwierał.
  ----
  03-07-2015
  Nawet 36 stopni może sięgnąć temperatura w najbliższych dniach. Pamiętajmy, aby chronić się przed upałami.
  ----
  03-07-2015
  Za nami pierwszy tegoroczny Rodzinny Festyn Plenerowy. Wczoraj (2.07) przy pięknej słonecznej pogodzie całe rodziny bawiły się wspólnie na boisku przy Gimnazjum nr 5 im. Mikołaj Kopernika.
  ----
  02-07-2015
  - Już jesienią w tym miejscu powstanie kompleks sportowo-rekreacyjny – tak prezydent Krzysztof Chojniak podczas dzisiejszej konferencji prasowej opowiadał o inwestycji trwającej pomiędzy kortami tenisowymi a krytą pływalnią.
  ----
  02-07-2015
  Około stumetrowa nakładka pojawiła się już na ul. Norwida. Drogowcy zakończyli układanie asfaltu na odcinku od ul. Kostromskiej do nowo powstałego budynku prywatnego przedsiębiorcy.
  ----
  02-07-2015
  I Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur okazał się ogromnym sukcesem, zarówno organizacyjnym, jak i sportowym. Wiadomo już, że w przyszłym roku odbędzie się druga edycja biegu.
  ----
  02-07-2015
  Podczas ostatniej Sesji Rady Miasta rajcy podjęli uchwałę w sprawie powołania zespołu do zaopiniowania kandydatów na ławników do sądów powszechnych. W skład zespołu oprócz miejskich radnych weszli także przedstawiciele sądu i...
  ----
  02-07-2015
  Widowisko historyczne, pokazy walk rycerskich oraz warsztaty wyrobu marcepana to część atrakcji imprezy „Marcepany Zygmunta Starego”, która w najbliższą sobotę (4.07) odbędzie się na Rynku Trybunalskim. Początek zabawy o godz. 12.00.
  ----
  02-07-2015
  Troje uczestników warsztatów fotograficznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zostało nagrodzonych w konkursie fotograficznym „Piotrkowska przyroda”.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl