BIP
PL EN
Aktualności

Współpraca daje oszczędności

Nawet kilka milionów złotych mogą wspólnie zaoszczędzić miasto, powiat piotrkowski oraz gminy powiatu piotrkowskiego. Wszystko za sprawą wspólnego przetargu na dostawę energii elektrycznej.

Nasz eUrząd przykładem

"Piotrków Trybunalski postawił na ePUAP" – tak zatytułowany jest artykuł w lipcowym wydaniu branżowego miesięcznika „IT w administracji”, w którym przedstawiono piotrkowski magistrat jako pioniera we wdrażaniu elektronicznej korespondencji z mieszkańcami.

Dzisiejszy festyn odwołany

Miejski Ośrodek Kultury informuje, iż z powodu złych warunków atmosferycznych zaplanowany na dzisiaj (24.07) Rodzinny Festyn Plenerowy na boisku „orlik” przy ulicy Wysokiej nie odbędzie się.


  24-07-2014
  75 tys. 522 zł będzie kosztowała budowa zatok postojowych oraz przebudowa chodnika na ulicy Szkolnej. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta rozstrzygnięto przetarg na wykonanie inwestycji.
  ----
  24-07-2014
  Oddział Rejonowy PCK w Piotrkowie Trybunalskim informuje, że biuro PCK znajdujące się przy ulicy Słowackiego 28/34 jest już czynne. Biuro jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 15:30.
  ----
  24-07-2014
  Zespół taneczny "Aerobik" wytańczył "ZŁOTĄ JODŁĘ" na Międzynarodowym Harcerskim Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej Kielce 2014.
  ----
  23-07-2014
  Piotrków Trybunalski przygotowuje się do obchodów 800-lecia powstania miasta. Szczególne miejsce w tych przygotowaniach zajmuje rewitalizacja Starówki, w tym zabytkowych kamienic, które są żywym świadectwem przebogatej...
  ----
  23-07-2014
  Zakończono przebudowę ulicy Jagiellońskiej, przy "kościółku". Nawierzchnię ulicy tworzą tzw. kocie łby. Odrestaurowano w ten sposób historyczną nawierzchnię drogi.
  ----
  23-07-2014
  Agencja Informatyzacji i Rozwoju zaprasza do lektury stworzonego przez siebie poradnika, który w sposób nieskomplikowany wyjaśnia, jak skorzystać z dotacji unijnych w nowym okresie programowania.
  ----
  23-07-2014
  Już we wrześniu odbędzie się VII Ogólnopolskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, największe święto organizacji pozarządowych w naszym kraju. Rejestracja organizacji, które chcą wziąć udział w konferencji, ruszała 21 lipca.
  ----
  22-07-2014
  Renowacja ogrodzenia, montaż bramy oraz wymiana krzesełek to zakres prac, jaki obecnie wykonywany jest w amfiteatrze miejskim. Prace potrwają do końca sierpnia.
  ----
  22-07-2014
  Od kilku dni na ulicy Łódzkiej widać drogowców pracujących przy regulacji studzienek kanalizacji sanitarnej. To efekt przeglądu gwarancyjnego wykonanego przez inspektorów z magistratu.
  ----
  22-07-2014
  Strażnicy miejscy w okresie letnim przesiedli się na rowery. Rowerowe patrole można spotkać nie tylko na ulicach miasta, ale także w miejscach odpoczynku piotrkowian.
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl