BIP
PL EN
Aktualności

Sesja budżetowa przed nami

Głosowanie nad budżetem miasta na 2015 rok to główna część Sesji Rady Miasta, która w najbliższy poniedziałek (22.12) odbędzie się w Urzędzie Miasta. 

Piotrkowska kraina bombek

- Swoje wyroby wysyłamy głównie do Ameryki. Wbrew pozorom szczyt naszego sezonu przypada nie teraz, a w wakacje. Wówczas mamy najwięcej pracy – tak o działalności swojego przedsiębiorstwa opowiada Zbigniew Bartuzi, prezes spółki Szkło-Dekor.

Wykonawcy już na Rolniczej

Zgodnie z planem przebiega inwestycja związana z przebudową ulicy Rolniczej. Wykonawcy wybudowali już kanał kanalizacji deszczowej w ulicach Partyzantów oraz Spacerowej, a teraz rozpoczynają prace na ulicy Rolniczej.


  19-12-2014
  Już w najbliższą niedzielę (21.12) podczas miejskiej Wigilii zaprezentowane zostanie - po raz pierwszy w regionie - trójwymiarowe widowisko łączące efekty świetlne, film i animację z przestrzennym dźwiękiem. Zapraszamy do obejrzenia filmowej ...
  ----
  19-12-2014
  W okresie Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku zmieniają się godziny kursowania autobusów Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego. Przedstawiamy rozkłady jazdy na najbliższe dni.
  ----
  18-12-2014
  Zakończyły się prace modernizacyjne na zewnątrz budynku Przedszkola Samorządowego nr 5. Obecnie trwają roboty wewnątrz placówki.
  ----
  18-12-2014
  Trwają spotkania wigilijne piotrkowskich organizacji i stowarzyszeń. Wczoraj (17.12) świąteczne kolędowanie zorganizowało Piotrkowskie Stowarzyszenie Amazonek. W uroczystości uczestniczył Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.
  ----
  18-12-2014
  Kinga Świstak wygrała konkurs „Odlotowy Piotrków” organizowany przez Telewizję Piotrków. Dziś (18.12) na lotnisku Areoklubu Ziemi Piotrkowskiej wręczono nagrody dla autorów najlepszych prac.
  ----
  17-12-2014
  Jasełka, wspólne kolędowanie i składanie życzeń oraz wizyta dwóch Świętych Mikołajów - tak wyglądało dzisiejsze spotkanie opłatkowe Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej „Szansa”.
  ----
  17-12-2014
  Jeśli szukasz jeszcze gwiazdowych upominków dla najbliższych, albo chcesz zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy, to w najbliższy weekend będzie idealna ku temu okazja. W sobotę i w niedzielę w godzinach 10-15 na Rynku Trybunalskim odbędzie się J...
  ----
  16-12-2014
  Chińska delegacja z prowincji Henan gościła dzisiaj (16.12) w Urzędzie Miasta. Podczas spotkania rozmawiano o rozwoju gospodarczym i potencjale inwestycyjnym Piotrkowa Trybunalskiego.
  ----
  16-12-2014
  W piątek (12.12) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe. Wigilię rozpoczęło wspólne kolędowanie, a następnie wszyscy złożyli świąteczne i noworoczne życzenia łamiąc się opłatkiem.
  ----
  16-12-2014
  Od wczoraj (15.12) harcerze z piotrkowskiego Hufca ZHP w ramach akcji „Rozproszenie” roznoszą Betlejemskie Światło Pokoju z Groty Narodzenia Pańskiego w Jerozolimie. Ogień pojawi się w prawie stu miejscach niosąc radosną nowinę oraz braterskie ...
  ----
  wyświetl więcej aktualności


  Urząd Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.

  wersja mobilna: m.piotrkow.pl

  projekt: UM, realizacja: kambit.pl