Dzisiaj: Sobota 03 czerwca 2023

Aktualności

Wykaz części nieruchomości gruntowej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej.

Załącznik do zarządzenia Nr 143
Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 1.06.2023 r.
 
Wykaz niezabudowanych nieruchomości stanowiących własność  gminy miasto Piotrków Trybunalski, położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Żółtej 23, ul. Żółtej 24 i ul. Żółtej, przeznaczonych do sprzedaży, w drodze ustnego przetargu nieograniczonego.
Wykaz nieruchomości niezabudowanych stanowiących własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Krakowskie Przedmieście - Zalesickiej, przeznaczonych do oddania w dzierżawę.
 
Wykaz części nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasta Piotrków Trybunalski, przeznaczonej do oddania w użyczenie, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dmowskiego 38e
Wykaz nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Granicznej - Wroniej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę.
 
Wykaz części nieruchomości stanowiącej własność gminy Miasta Piotrków Trybunalski przeznaczonej do oddania w użyczenie, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Pawlikowskiego.

Załącznik do Zarządzenia Nr 127 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 19.05.2023 r.
 
Wykaz lokali mieszkalnych w budynkach położonych w Piotrkowie Trybunalskim, stanowiących własność Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, przeznaczonych do sprzedaży w trybie bezprzetargowym wraz z ułamkową częścią gruntu.
Wykaz nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Murarskiej, przeznaczonej do oddania w dzierżawę.
 
Wykaz części nieruchomości gruntowej przeznaczonej do wydzierżawienia, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej.
Załącznik do zarządzenia Nr 116 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 9.05.2023 r.
 
Wykaz nieruchomości niezabudowanej stanowiącej własność gminy Miasto Piotrków Trybunalski, przeznaczonej do wydzierżawienia na okres 3 lat, położonej w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Gościnnej 16.