Aktualności

„Jak wyprzedzić konkurencję w wyścigu po dotacje unijne?” to tytuł warsztatów organizowanych w ramach VII edycji Akademii Przedsiębiorcy. Spotkanie w naszym mieście zaplanowano 28 października, w hotelu Vestil.
15-10-2015

Nowa Elewacja 2015

Trwa ósma edycja konkursu „Nowa Elewacja” na najładniej odnowioną w tym roku fasadę kamienicy. W konkursie udział mogą wziąć właściciele, którzy do końca grudnia wyremontują swoje budynki.
Ogłoszono przetargi na najem lokali po preferencyjnych stawkach na terenie Podzamcza i Starego Miasta. Jest to element projektu rewitalizacji Podzamcza zakładającego stworzenie nowej dzielnicy mieszkaniowej i usługowej.
Urząd  Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym cyklu spotkań związanych z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z wdrażaniem Regionalnej Strategii Innowacji LORIS 2030.
05-08-2015

Strefa da pracę

Dwadzieścia jeden miejsc pracy utworzą firmy, które zainwestują w Piotrkowską Strefę Aktywności Gospodarczej. Piętnaście etatów uruchomi przedsiębiorstwo "Szkło-Dekor", natomiast sześć spółka Netuno.
W Urzędzie Miasta rozstrzygnięto przetarg na dzierżawców działek tworzących Piotrkowską Strefą Aktywności Gospodarczej. Do konkursu stanęły trzy piotrkowskie firmy.
Miasto przymierza się do budowy mini osiedla we wschodniej części miasta. Na działce przy ul. Broniewskiego na początek powstaną dwa bloki, w których zamieszkają 63 rodziny.