Dzisiaj: Wtorek 30 listopada 2021

Aktualności

piotrkow-mapa-1637149800
Zaproszamy do udziału w konsultacjach w/s projektu " Studium Komunikacyjnego dla potrzeb budowy południowej obwodnicy Miasta Piotrkowa Trybunalskiego".
BdQEDrB4m76v
Agencja Rozowju Przemysłu S.A. w ramach obchodów 30-lecia działalności, otwiera trzeci cykl bezpłatnych webinariów prezentujących kompleksową ofertę finansową.
Webinary mają charakter lokalny i skierowane są do przedsiębiorców z sektora MŚP lub prowadzących dużą firmę. Zapraszamy do udziału w webinarze dedykowanym dla województwa w którym prowadzisz firmę.
1
Przygotowaliśmy II edycję folderu "Piotrkowskie firmy produkcyjne", prezentującego 37 podmiotów prowadzących działalność na terenie naszego miasta.

 
image003
Realizacja projektów unijnych wymaga wiele cierpliwości i sporej dawki wiedzy. Czasem zdarzy się, że Beneficjenci trafiają podczas realizacji na twardy orzech do zgryzienia.
Mamy na to rozwiązanie szyte na miarę, dla każdego projektu - indywidualne, bezpłatne konsultacje z ekspertami, którzy pomogą odnaleźć drogę na krętych uliczkach przepisów i obowiązków każdego Beneficjenta.
image002
Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zaprasza do udziału w szkoleniach o szerokiej tematyce projektów unijnych. Eksperci podczas spotkań online poruszą zagadnienia od planowania projektów B+R, przez podróże służbowe, po obsługę SL2014.
 
Obraz1
Wydział Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego pragnie zaprosić osoby pełnoletnie z całej Polski do udziału w e-kursach:
1) MARKETING INICJATYW LOKALNYCH
2) PRAKTYCZNA SZKOŁA INNOWACYJNEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
 
Obraz1
Centrum Innowacji i Transferu Technologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi przystępuje do zgłoszenia projektu "Łódzkie Innowacje Społeczne dla Zdrowia" w ramach programu “Nauka dla Innowacyjności” ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Celem programu jest wsparcie projektów zwiększających efektywność współpracy nauki z otoczeniem gospodarczym, wspierających innowacyjność oraz komercjalizację wyników badań naukowych i prac rozwojowych, upowszechniających wiedzę na temat związków między nauką, innowacyjnością i gospodarką.  
obraz1-1604306462-1610953392.p-1628661218


1 października br. odbędą się przetargi na dwie nieruchomości gminne przeznaczone pod zabudowę usługową, zlokalizowane na osiedlu Wierzeje. 
Plakat
Trwa nabór do drugiej edycji projektu "Firma z POWEREM!" Masz pomysł na biznes⁉️ Szukasz kasy na start? Ten projekt jest dla Ciebie‼️ Nie czekaj, działaj‼️ Czekamy na Ciebie do 13 września b.r.
 
01-09-2021

Młodzi na start

Mlodzi_na_start_ulotka_plakat
Fundacja Inkubator zaprasza do udziału w projekcie „Młodzi na start” współfinansowanym przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 1.2  Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy Programu Operacyjnego  Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.