Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

nn
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspólnie z oddziałami Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z województwa łódzkiego zapraszają na bezpłatny WEBINAR na temat Wsparcia z ZUS w ramach Tarczy 6.0.
Spotkanie odbędzie się 25 stycznia br. o godz. 10:00 online.
aaa
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bełchatowie zaprasza do udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Szansa na własny biznes! – Fundusze Europejskie na otwarcie działalności gospodarczej”. Webinarium odbędzie się 29 stycznia 2021 r. w godz. 10:00 – 11:00.
alkohol
Do 31 stycznia należy złożyć informację oświadczenie o wartości sprzedaży alkoholu i dokonać  opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
obraz1-160430646226 lutego br. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne.
plakat promujący wydarzenie
Ruszyła rekrutacja na bezpłatne szkolenia „Eksportowe rewolucje” dla przedsiębiorców. Startujemy 18-01-2021. Liczba miejsc ograniczona.
 
II_konkurs
Rusza II konkurs na projekty tematyczne! O dotacje mogą się starać m.in. stowarzyszenia, fundacje, spółdzielnie socjalne, koła gospodyń wiejskich. W konkursie wspierane będą działania w trzech obszarach: aktywność obywatelska, prawa człowieka i równe traktowanie oraz wzmacnianie grup narażonych na wykluczenie. Wnioski wstępne można składać do 11 stycznia. Budżet konkursu to blisko 10,5 mln EUR.
plakat
Już tylko do 6 grudnia trwa nabór projektów do drugiej edycji Inkubatora TransferHUB
zdjęcie
Zapraszenie do udziału w webinarium pn. „Rozwiń swój biznes z Funduszami Europejskimi – wybrane formy zwrotnego wsparcia dla przedsiębiorców"
baner EFG 666x374
Już za kilka dni rozpocznie się Europejskie Forum Gospodarcze – Łódzkie 2020. Trzynasta edycja Forum odbędzie się w dniach 2 - 4 grudnia w formule online.
Przetwórstwo i RHD_wydł termin
Termin składania wniosków o przyznanie pomocy dla rolników został wydłużony o miesiąc. Składać je można do 24 grudnia.