Dzisiaj: Wtorek 05 marca 2024

Aktualności

MPI-marzec20246 marca br. odbędą się bezpłatne konsultacje organizowane przez Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich.  
jwsigpro_cache_418629732f_1
Zarząd Województwa Łódzkiego ogłosił nabór na otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego Województwa Łódzkiego z zakresu kultury fizycznej w 2024 r. pn. „Rowerowe Łódzkie na PLUS”. Nabór trwa do dnia 22.03.2024 r. do godziny 16.00.
totalizsport-programy-ed2-2024-poziomstrona-2-kopia
Totalizator sportowy ogłasza nabór zgłoszeń do programu „Z kobietami - patriotkami”. Celem programu jest kształtowanie i promowanie postaw społecznych, obywatelskich i patriotycznych oraz prowadzenie działalności wychowawczej, kulturalnej i edukacyjnej na rzecz dzieci i młodzieży, a także podejmowanie działań służących rozwojowi wspólnot i społeczności lokalnych.
logo
Komisja Grantowa im. Jana Jagielskiego działająca w Stowarzyszeniu Żydowski Instytut Historyczny w Polsce ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym w ramach Programu Grantowego Stowarzyszenia. 
totalizsport-programy-ed2-2024-poziomstrona-3-kopia
Totalizator Sportowy ogłasza nabór do programu „Polska dziś i jutro”. Celem inicjatywy jest kształtowanie i promowanie postaw społecznych, obywatelskich i patriotycznych oraz prowadzenie działalności wychowawczej, kulturalnej i edukacyjnej na rzecz dzieci i młodzieży,
a także podejmowanie działań służących rozwojowi wspólnot i społeczności lokalnych. Fundacja prowadzi nabór wniosków w trybie ciągłym do wyczerpania środków.
slajder_fel_formularz_bez_logo
Samorząd Województwa Łódzkiego serdecznie zaprasza organizacje pozarządowe do udziału w krótkim badaniu, którego celem jest ocena jakości współpracy Samorządu Województwa Łódzkiego z organizacjami pozarządowymi działającymi na terenie województwa łódzkiego w 2023 roku.
przetargi

8 marca 2024 r. odbędą się przetargi na atrakcyjne nieruchomości gminne przeznaczone pod działalność usługową. 
dsc3648-1687786798
Trwa szesnasta edycja konkursu „Nowa Elewacja”, który skierowany jest do właścicieli kamienic ulokowanych w centrum miasta. Zgłoszenia budynków wyremontowanych w 2023 roku przyjmowane są do końca lutego.
przetargi
26 stycznia 2024 r. odbędą się przetargi na nieruchomości gminne przeznaczone pod działalność usługową oraz budownictwo mieszkaniowe.