Aktualności

Grafika fundacja orlen
Do 16 maja 2022 r. trwa nabór wniosków w ramach Programu Czuwamy! Pamiętamy! organizowanego przez Fundację ORLEN. Program Czuwamy! Pamiętamy! pielęgnuje pamięć  o przodkach i dostarcza cennych lekcji historii.
eco
Fundacja Santander Bank Polska S.A. im. Ignacego Jana Paderewskiego organizuje VIII edycję konkursu grantowego  „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. 
przetargi
 

13 maja br. odbędą się przetargi na sprzedaż trzech nieruchomości gminnych.
przetargi
W kwietniu odbędą się przetargi na sprzedaż dwóch nieruchomości inwestycyjnych oraz na dzierżawę dwóch terenów Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej. 
Obraz2
W ramach współpracy z serwisem branżowym PropertyStock.pl, Piotrków Trybunalski bezpłatnie promuje swoje tereny inwestycyjne.
large_logo-pfr
Polski Fundusz Rozwoju zaprasza na cykl nagrań webinariów poświęconych zagadnieniom związanym z transformacją cyfrową w firmach i sprawdzonymi narzędziami do jej wdrażania. 
II_nabor_22.02.-11.03.2022
Fundacja Rozwoju Gminy Zelów realizuje projekt "Kierunek na biznes - subregion piotrkowski”, który dotyczy jednorazowych dotacji na uruchomienie działalności gospodarczej i jest skierowany do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i powiatu  piotrkowskiego. Dokumenty do projektu można składać do jutra (11.03).
Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. wraz z partnerem Kancelarią Dentons zapraszają na webinar dot. nowych zasad ubiegania się o pomoc publiczną w Polskiej Strefie Inwestycji.
Obraz1
Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas międzynarodowych targów budowlanych BATIBOUW 2022, odbywających się w Brukseli w terminie 21-29 maja 2022 r.
domain-hompage-html-web-design-1645181848
Łodzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na webinar 9 marca 2022 r. (środa), o godzinie 10:00, organizatorem wydarzenia jest Partner ŁSSE - Bank Gospodarstwa Krajowego (Region Łódzki) i Agencja Rozwoju Regionalnego SA w Kutnie.