Dzisiaj: Niedziela 17 stycznia 2021

Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na wirtualny spacer po naszym mieście. W najbliższą sobotę (16.01) uczestnicy poznają historie związane z początkiem istnienia piotrkowskiego grodu.
W niedzielę (10.01) w hali Relax odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w roczniku 2010 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
W sobotę (9.01) w hali Relax odbył się turniej w halowej piłce nożnej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta w roczniku 2009 i młodsi. Turniej był jednocześnie eliminacjami do rozgrywek na szczeblu wojewódzkim.
Na taki mecz kibice Piotrcovii czekali od dekady. W środowy (30.12) wieczór, rozgrywając jeden z najlepszych meczów w ostatnich latach, piotrkowianki ograły odwiecznego rywala – MKS Perłę Lublin.
Pewne zwycięstwo odniosły szczypiornistki Piotrcovii w zaległym spotkaniu żeńskiej PGNiG Superligi. Nasz zespół w Chorzowie pokonał miejscowy Ruch 24:42.

Magomedmurad Gadżijew zdobył Puchar Świata! Zapaśnik AKS triumfował w prestiżowych, silnie obsadzonych zawodach w Belgradzie, w świetnym stylu kończąc bardzo udany rok.
Aż pięć złotych medali wywalczyła Wiktoria Guść podczas Zimowych Mistrzostw Polski Juniorów 16 lat, które odbyły się w Gliwicach.
Magomedmurad Gadżijew został nominowany w prestiżowym 86. Plebiscycie Przeglądu Sportowego na Najlepszego Sportowca Polski. Na piotrkowskiego zapaśnika można głosować internetowo do końca roku.
Zawodniczka MKS Piotrcovii Romka Roszak będzie reprezentowała nasz kraj podczas zbliżających się Mistrzostw Europy w piłce ręcznej kobiet.

Trzy punkty Gdańska przywieźli zawodnicy Piotrkowianina. Nasi szczypiorniści w środę (25.11) pewnie pokonali Torus Wybrzeże Gdańsk.