Awaria portalu miejskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 8 =
Link
2 + 8 =
str11
Publikujemy komunikat ws. awarii portalu miejskiego, do której doszło w późnych godzinach wieczornych 31 marca 2023 r. 
Od ubiegłego tygodnia występują problemy techniczne z funkcjonowaniem miejskiej witryny internetowej www.piotrkow.pl. Aktualnie trwa diagnozowanie przyczyny tej awarii, do jakiej doszło na serwerach operatora świadczącego usługi hostingowe na rzecz miasta.

Zgodnie z obowiązującymi ogólnokrajowymi procedurami incydent został zgłoszony do CSIRT NASK, czyli rządowej instytucji powołanej m.in. do Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego, działającej na poziomie krajowym. Wymiana informacji z tą instytucją pomoże wyjaśnić przyczynę awarii oraz zapobiec podobnym sytuacjom w przyszłości.

Do momentu przywrócenia pełnej funkcjonalności portalu miejskiego strona www.piotrkow.pl działa jako „strona w budowie”. Na witrynie będą publikowane bieżące informacje z ograniczonym dostępem do archiwalnych treści. O przywróceniu pełnej funkcjonalności strony internetowej poinformujemy odrębnym komunikatem. Aktualne informacje będą również publikowane na miejskim profilu Facebook - https://www.facebook.com/piotrkowpl
← powrót