W sobotnie przedpołudnie w Piotrkowie Trybunalskim gościła ekipa TVP, która kręciła zdjęcia do poranka "Budzi się ludzi" będącego w ramówce TVP Łódź. Program poświęcony naszemu miastu emitowany będzie w niedzielę (08.12) od godziny 10.15.
Cyfryzacja zasobów geodezyjnych i znaczące ułatwienie korzystania z nich – to najważniejsze efekty projektu „E-Geodezja”, który zrealizowano w Piotrkowie.
W związku z awarią instalacji grzewczej w dniach 7-8 grudnia Muzeum będzie zamknięte dla zwiedzających. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Bożonarodzeniowy okres w Piotrkowie rozpoczął się na dobre. W mikołajkowy wieczór w Rynku Trybunalskim odpalona została 10-metrowa choinka.
Szkoła Podstawowa nr 2 wzbogaci się o kolejny obiekt rekreacyjny. Przy placówce powstaje plac zabaw z elementami siłowni plenerowej.
 
Mamy świetną informację dla fanów jazdy na łyżwach. Już jutro (6.12) rusza trzynasty sezon na lodowisku w parku ks. J. Poniatowskiego.
W 1919 roku w Piotrkowie Trybunalskim utworzono Archiwum Państwowe. Z okazji setnej rocznicy powstania, w czwartek (5.12) odbyły się uroczystości jubileuszowe.
W gminach w całej Polsce drastycznie wzrastają opłaty za śmieci, co związane jest z rosnącymi kosztami ponoszonymi przez firmy odbierające odpady.
Urszula Ratajczyk została Wolontariuszem Roku – nagrodę wręczono podczas gali, która we wtorek (3.12) odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury. Tytuł „Wolontariusza Publiczności” otrzymał Adrian Cieciura.
21 osób znalazło się w składzie Młodzieżowej Rady Miasta kadencji 2019-2021.  We wtorek (3.12) młodzi rajcy otrzymali akty nominacyjne.