Dzisiaj: Wtorek 18 czerwca 2019

Kamienica w Rynku Trybunalskim 9 została zwyciężczynią jedenastej odsłony konkursu „Nowa Elewacja”.
Już po raz szósty w Boże Ciało w amfiteatrze miejskim odbędzie się „Koncert Chwały”. Zapraszamy od godz. 18:00.
Przez ostatnie trzy dni w Piotrkowie Trybunalskim odbywały się Mistrzostwa Polski Juniorów i Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w badmintonie. Mistrzostwa okraszone zostały srebrnym medalem piotrkowianina, Mateusza Danielaka.
Za nami jubileuszowy V Polanik Cup. Lekkoatletycznym zmaganiom młodych talentów przyglądał się Piotr Lisek, rekordzista Polski w skoku o tyczce.
Pełne słońce, wysoka temperatura, długi dystans i ekstremalne przeszkody – tak wyglądała druga odsłona piotrkowskiego Human Machine.
W niedzielę (16.06) w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się VII Memoriał im. Zbigniewa Chwalnego w brydżu sportowym. Udział w zawodach wzięło 56 brydżystów.
Od piątku (14.06) funkcjonuje „Mediateka 800-lecia”. Inauguracji towarzyszy piknik rodzinny. Przedstawiamy najważniejsze informacje organizacyjne.
W piątek (14.06) w Piotrkowie Trybunalskim rozpoczęły się Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Badmintonie. Do naszego miasta zawitali najlepsi polscy badmintoniści w kategoriach U19 i U23.
Już tradycyjnie jednym z elementów Imienin Piotrków będzie Jarmark Trybunalski, który odbędzie się w Rynku Trybunalskim. Zapraszamy wystawców do wzięcia udziału w corocznej imprezie.
Mediateka 800-lecia – wyjątkowe miejsce na mapie Piotrkowa Trybunalskiego – otworzyła swoje podwoje dla piotrkowian. Zapraszamy do odwiedzania nowoczesnego obiektu.