Aktualności

al-1685960902
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza na kolejny spacer po naszym mieście. Spotkanie odbędzie się w najbliższą sobotę (10.06) o godz. 15.00.
DSC_8156
Ponad 500 zawodników pobiegło w VII Nocnym Piotrkowskim Półmaratonie Wielu Kultur. Tradycyjnie już święto Piotrkowa Trybunalskiego zaczynamy na sportowo.
DSC_5272
Nowa elewacja, wyremontowane korytarze, klasy, wymieniony węzeł cieplny, ale przede wszystkim bezpieczniejsze i komfortowe warunki do pracy i nauki – wielkimi krokami zbliża się koniec modernizacji II Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej - Curie.
18
W ramach obchodów Dnia Dziecka Środowiskowa Świetlica Socjoterapeutyczna „Bartek” zorganizowała dla swoich wychowanków dziecięcy festyn. Na najmłodszych czekało wiele atrakcji.
 
DSC_7883
W najbliższy weekend 9-11 czerwca świętować będziemy DNI MIASTA 2023. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z powyższym już od późnych godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
DSC_6117
Trwają prace przy wymianie wodociągu w ul. Wojska Polskiego na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej. Jest to pierwszy etap inwestycji, która obejmie także roboty drogowe oraz budowę ronda na skrzyżowaniu z ul. Kostromską.
DSC_6962 (1)
Za nami prawdziwie Naukowy Dzień Dziecka w Mediatece 800-lecia. Było doświadczalnie, inspirująco i bardzo kolorowo.
 
DSC_6877 (1)
Cztery pary świętowały w ubiegłą sobotę jubileusze małżeńskie. Uroczystość "Diamentowych" i "Złotych" Godów odbyła się w Urzędzie Stanu Cywilnego.
 
DSC_7869
Za nami jubileuszowy, dziesiąty piknik historyczny "Wioska wikinga". Wydarzenie odbyło się na boisku, nowo powołanej, Akademii Piotrkowskiej. 
Wielkimi krokami zbliżają się DNI MIASTA 2023. Gwiazdami tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. Oto program wydarzenia.