„Malarstwo to moja pasja”- pod takim tytułem wczoraj (5 grudnia) w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK, odbył się wernisaż wystawy malarstwa Teresy Janochy.
„Ważne, nieważne...?” to tytuł wystawy rysunku i malarstwa Ewy Ciszewskiej-Bombskiej, która prezentowana będzie w Galerii „U Panien” (na piętrze) w Centrum idei „Ku Demokracji”.
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na koncert „Stanisław Moniuszko w świątecznym nastroju” w wykonaniu artystów Teatru Wielkiego w Łodzi.
W Szkole Podstawowej nr 12 odbyło się podsumowanie programu „Bezpieczne życie”, który realizowany był przez cały rok przez wszystkie szkoły podstawowe naszego miasta.
Tytuł wicemistrzów Polski oraz grad medali to bilans występu tancerzy z piotrkowskiego klubu „Jaskółczyn” podczas Mistrzostw Polski w Tańcu Sportowym. Impreza odbyła się w Radzyminie.
Zapraszamy na koncert Miejskiej Orkiestry Dętej z okazji Dnia św. Cecylii, który odbędzie się 30 listopada. Początek o godz. 18.00 w Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej przy ul. Pijarskiej 4. Wstęp wolny!
„Od Chopina do Kilara” to tytuł koncertu gitarowego w wykonaniu Patryka Filipowicza. Recital odbędzie się w niedzielę (1.12) we wnętrzach Kościoła Akademickiego Panien Dominikanek p.w. Matki Bożej Śnieżnej.
W czwartek (21.11) odbył się wernisaż wystawy fotograficznej „W labiryncie duszy” autorstwa Tomasza Lenarczyka. Ekspozycję można oglądać w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury.
Tomasz Malarz najlepiej poradził sobie podczas pierwszej edycji Dyktanda Piotrkowskiego zorganizowanego w Bibliotece Pedagogicznej w Piotrkowie.
„Zapisane w kadrze” to tytuł wystawy fotograficznej autorstwa Róży Lesińskiej. Wernisaż odbędzie się w piątek (22.11) o godz. 17.00.