Aktualności

NABOR TEATR KS mini
Ośrodek Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza seniorów na warsztaty teatralne. Każdy kto chce rozpocząć przygodę z teatrem jest mile widziany.  Szczegółowe informacje w OEA MOK ul. Słowackiego 13 lub pod nr 44 733 91 30.
 
 
IMGP2518
Piotrkowska Filia UJK w Piotrkowie Trybunalskim gościła uczestników I edycji konkursu medycznego dla uczniów szkół ponadpodstawowych ,,WIEM, POTRAFIĘ, RATUJĘ”. Młodzież rywalizowała w części teoretycznej i praktycznej. Celem rywalizacji było promowanie zasad udzielania pierwszej pomocy.
 
DSC01847
„Kobieta na przestrzeni dziejów” to tytuł VI Konferencji Naukowej zorganizowanej przez Studenckie Koło Naukowe Historyków „Klio” oraz Piotrkowskie Bractwo Akademickie im. Zygmunta I Starego, która w czwartek (16.03) odbyła się w Piotrkowskiej Filii UJK.
 
Kobiery romantyków
Uniwersytetu Jana Kochanowskiego Filia w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na wykład dr hab. Pelagii Bojko, prof. UJK na temat: "Kobiety romantyków", który zostanie wygłoszony w poniedziałek (20.03) o godz. 17.00 w czytelni Filii UJK.
 
1
Podziękowania, gratulacje i oczywiście sztuka fotografii w roli głównej, taki był wczorajszy wieczór w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Wszystko to za sprawą wystawy fotograficznej pt. ”Uroki Polski w obiektywie” uczestników Klubu Seniora oraz młodzieży uczęszczającej na warsztaty fotograficzne do OEA. 
niedzielne-teatralia-marzec-20-1676881739
Miejski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedstawienie z cyklu niedzielne teatralia. Tym razem wszyscy chętni już 19 marca będą mogli obejrzeć spektakl "Jacek i Placek" w wykonaniu Teatru Mer.
 
foto 2023 rgb mini
"Uroki Polski w obiektywie" to tytuł wystawy, przygotowanej pod okiem instruktora Marcina Pieprzowskiego przez uczestników warsztatów fotograficznych w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. Wernisaż wystawy odbędzie się w środę (16 marca) o godz. 18.00.

 
14-03-2023

"Bóg Mordu" w MOK

bog-mordu-1676032021
 W marcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Teatru i właśnie z tej okazji Miejski Ośrodek Kultury zaprasza w niedzielę (26.03) na spektakl
" Bóg mordu", przygotowany przez Scenę Poczekalnia. Czarna komedia rozbawi każdego. Bilety w sprzedaży.
zludzenia-optyczne
Miejska Biblioteka Publiczna oraz Klub Młodego Odkrywcy „Kot w okularach" zapraszają dzieci i młodzież do udziału w Konkursie plastycznym "Złudzenia optyczne". Prace można składać do 31 marca.
 
IMG_8560-001
Wesoło, humorystycznie, z uśmiechem - tak wczoraj świętowano Dzień Kobiet w Ośrodku Edukacji Artystycznej Miejskiego Ośrodka Kultury. O program artystyczny zadbał teatr poezji "Boczny Tor" z Klubu Seniora w OEA, który przygotował dla Pań z okazji ich święta program artystyczny pt. "Mam talent-wszystko dla pań".