Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 8 =
Link
6 + 8 =
Obraz1
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego we współpracy z Urzędem Gminy w Moszczenicy organizuje Mobilny Punkt Informacyjny na temat Funduszy Europejskich i Partnerstwa Publiczno-Prywatnego.
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego (PPP) oraz możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, które odbędą się dnia 28 września 2023 r. w godzinach 10.00 – 15.00 w Urzędzie Gminy w Moszczenicy w formie dyżuru Specjalisty ds. Funduszy Europejskich.
Podczas indywidualnych konsultacji każdy otrzyma informacje m.in. na temat realizacji projektu w formule PPP, dobrych praktyk PPP, środków na otwarcie działalności gospodarczej, dotacji i pożyczek na rozwój firmy, wsparcia dla organizacji pozarządowych, a także aktualnych i planowanych konkursów w ramach Funduszy Europejskich. Przedstawimy możliwości dofinansowania na realizację własnych pomysłów oraz wyjaśnimy zasady ubiegania się o wsparcie ze środków unijnych. Zachęcamy wszystkich mieszkańców z Państwa obszaru działania do spotkania się ze Specjalistą ds. Funduszy Europejskich.

Więcej informacji znajduje się na stronach: www.rpo.lodzkie.pl, www.funduszeeuropejskie.gov.pl w zakładce: Weź udział w szkoleniach i konferencjach.

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod nr tel. 42 663 31 07.

Załączniki artykułu

Plakat (Pobrań: 780)
← powrót