Znajdź piotrkowską firmę w kilka sekund

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 5 =
Link
7 + 5 =
owg katalog1
Potrzebujesz szybkiej informacji o konkretnej firmie działającej na terenie naszego miasta? Szybko i precyzyjnie dotrzesz do niej dzięki Ogólnopolskiej Wyszukiwarce Gospodarczej (owg.pl), która gromadzi aktualne dane kontaktowe i rejestrowe firm, organizacji oraz instytucji, które prowadzą działalność w Piotrkowie.
 
Katalog powstał w ramach największej Ogólnopolskiej Wyszukiwarki Gospodarczej (www.owg.pl) jako uzupełnienie i rozszerzenie oficjalnych danych firm, o informacje typowo marketingowe. Korzystanie z narzędzia jest całkowicie bezpłatne i ogólnodostępne, a jego celem ma być szybkie pozyskiwanie informacji na temat wybranej usługi lub produktu o zasięgu lokalnym. Katalog to pierwsze w Polsce, spersonalizowane narzędzie, dedykowane konkretnej gminie oraz jej mieszkańcom – czytamy na stronie OWG.

Katalog firm, który został przygotowany dla Piotrkowa można znaleźć TUTAJ. Aktualnie baza gromadzi dane
o 6 699 piotrkowskich działalnościach gospodarczych, które są posortowane na konkretne usługi - w zależności - jakie dana firma świadczy. Ponadto jak zaznacza platforma OWG - w jednym miejscu można wyszukać dane, które są codziennie aktualizowane z ponad 50 źródeł takich jak: KRS, CEIDG, REGON, MSiG, CEPiK, NIW, Biała lista, ZPCHr, RDF, strony internetowe firm, media społecznościowe.

KATALOG FIRM DLA GMINY PIOTRKÓW TRYBUNALSKI
 
www.owg.pl/katalog-firm/piotrkow-trybunalski-miasto

← powrót