Absolwent "PIOMY" z prestiżowym wyróżnieniem

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 9 =
Link
9 + 9 =
427818276_1066927507713035_741444944322304783_n
Mateusz Rybak, absolwent ZSP nr 2 „PIOMA” zdobył III miejsce w kategorii „Technik Mechanik” podczas XVII edycji konkursu dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe "Technik-Absolwent”, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich.
W miniony piątek (16.02) na Wydziale Mechanicznym Technologicznym Politechniki Warszawskiej odbyła się uroczysta Gala podsumowująca XXIII edycję konkursu na najlepszą pracę dyplomową o profilu mechanicznym oraz XVII edycję konkursu dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe "Technik-Absolwent”, organizowane przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich. W zmaganiach III miejsce w kategorii „Technik Mechanik zajął absolwent Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 2, Mateusz Rybak. 

Celem konkursu jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół prowadzących kształcenie zawodowe, w środowisku szkolnym, w środowisku technicznym, uczelniach wyższych oraz w społeczeństwie. Istotą organizowanego konkursu jest uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zawodowych i maturalnych oraz różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich. 

- Naszemu absolwentowi, a obecnemu studentowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Jego osiągnięcie to dowód na wysoki poziom kształcenia w naszej szkole oraz potwierdzenie kompetencji naszych absolwentów – mówi Lidia Łopusiewicz, dyrektor ZSP nr 2
← powrót