Dzień Dziecka w SP 11

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 4 =
Link
8 + 4 =
received_778638513917935
Z okazji Dnia Dziecka Szkoła Podstawowa nr 11 zorganizowała dla swoich podopiecznych festyn pod hasłem „Zdrowy i sportowy zawrót głowy”. Wszyscy uczniowie mieli okazję wziąć udział w licznych konkursach o charakterze sportowym i plastycznym.
 
Podczas zabawy na uczestników czekał zwinnościowy tor przeszkód na czas, tor przeszkód na rolkach, rzuty do punktowanej bramki, skoki na skakance, konkurs rysowania kredą i tor przeszkód dla przedszkolaków, którzy z zaprzyjaźnionych przedszkoli przybyli na to wydarzenie.
Ponadto uczestnicy festynu mogli pomalować sobie twarz, oglądać strażacki wóz bojowy, celować strumieniem wody w hydronetki, wziąć udział w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej oraz w zabawie z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

- Wszystkie atrakcje odbywały się na boiskach szkolnych, w sali gimnastycznej oraz na szkolnym dziedzińcu. Wydarzeniu towarzyszyła wspaniała, słoneczna pogoda oraz świetna muzyka, przy której można było potańczyć. Na wszystkie dzieci czekały liczne nagrody i upominki ufundowane przez naszych sponsorów – informują pracownicy Szkoły Podstawowej nr 11
 
← powrót