Dzień Nauki w Mediatece za nami

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 4 =
Link
7 + 4 =
Nau001
Mediateka 800-lecia zorganizowała w minioną sobotę (17.02) Dzień Nauki Polskiej, oferując wszystkim przybyłym niezapomniane atrakcje i doświadczenia. Bogaty program przygotowany przez pracowników książnicy zapewnił uczestnikom fascynującą podróż przez świat nauki.
Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 10.00 od warsztatów familijnych, które połączyły kreatywność i naukę, przenosząc uczestników w świat polsko-ukraińskich inspiracji. Stoiska naukowe rozbrzmiewały energią, a interaktywne zabawy zachęcały do odkrywania tajemnic.

Dużym zainteresowaniem cieszył się również punkt młodych naukowców oraz samodzielnej konstrukcji rakiet kosmicznych i zegarów słonecznych. Skoro święto nauki to nie mogło zabraknąć zagadek logicznych i matematycznych, które zapewniły uczestnikom emocjonujące wyzwania intelektualne. Niezapominaną atrakcją był także labirynt dla robotów przygotowany przez pracowników z wykorzystaniem książek.

Dzień Nauki Polskiej w Mediatece 800-lecia nie tylko dostarczył edukacji, ale także zainspirował do dalszego poznawania naukowego świata, pozostawiając uczestnikom niezapomniane wspomnienia.
← powrót