Ferie w OEA MOK dobiegły końca

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 1 =
Link
4 + 1 =
IMG_2706-001
Zakończyły się zimowe ferie w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Jak zawsze czas spędzony w OEA upłynął dzieciakom wesoło, artystycznie i kreatywnie. Były spotkania z teatrem, plastyką, tańcem i fotografią.
 
Każdego dnia dzieciaki mogły rozwijać swoje artystyczne pasje, a przede wszystkim dobrze się bawić. Nie zabrakło profesjonalnych spektakli teatralnych oraz seansów kinowych. W ostatnim tygodniu ferii dzieci mogły obejrzeć spektakl pt. „Legenda o Szewczyku Dratewce” w wykonaniu Teatru „Pacuś” z Łodzi. Natomiast podczas seansu kinowego nie obyło się bez emocji na filmie pt. „Akademia Pana Kleksa”. Dobrej zabawy nie brakowało także podczas ostatniego dnia ferii. W ten dzień dzieci wyruszyły do ZOO w Borysewie, gdzie podczas spaceru edukacyjnego przewodnik oprowadził ich po zakamarkach ZOO i opowiedział ciekawostki z życia zwierzaków. Najmłodsi zobaczyli pokazowe karmienie i trening medyczny foki szarej o imieniu Dawid i karmienie dzikich lwów. Po zakończonym pokazie odwiedziły Ptaszarnię, w której ponad 200 małych, skrzydlatych przyjaciół swobodnie przelatywało między zwiedzającymi i chętnie zjadało karmę z ich rąk.

Miejmy nadzieję, że z tak naładowanymi akumulatorami łatwiej będzie zdobywać nową wiedzę podczas zajęć szkolnych. I choć feryjne warsztaty dobiegły końca, to nie koniec atrakcji z Miejskim Ośrodkiem Kultury. Po zimowej przerwie zapraszamy dzieci w wieku od 7-14 lat na artystyczne warsztaty do Ośrodka Edukacji Artystycznej.
 
← powrót