Koncert Sławka Wierzcholskiego i zespołu Nocna Zmiana Bluesa

Proszę określić gdzie leży problem:
4 + 5 =
Link
4 + 5 =
nocna-zmiana-blusa1-1698662961
Prawdziwa gratka dla miłośników starego dobrego polskiego bluesa. Już 18 listopada o godzinie 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury wystąpi Sławek Wierzcholski i zespół Nocna Zmiana Bluesa. Bilety w sprzedaży.
 Zespół Nocna Zmiana Bluesa to najstarszy i nieprzerwanie działający (od 40 lat) zespół z kręgu bluesa w Polsce. Z kolei frontman zespołu to wirtuoz harmonijki i autor podręczników gry na tym instrumencie.
- Najpopularniejszy polski wykonawca bluesa – Sławek Wierzcholski i stworzona przez niego Nocna Zmiana Bluesa to również najstarsi, nieprzerwanie działający wykonawcy z kręgu bluesa w naszym kraju. Od 40 lat, bez najmniejszej przerwy, podróżują i koncertują dzieląc się swoją muzyczną pasją. Na imponujący dorobek artystyczny grupy składa się 28 wydanych płyt (3 LP, 4 DVD, 21 CD). Cztery z nich osiągnęły status „Złotej Płyty”. Są wśród nich też płyty nagrane z wybitnymi artystami takimi jak Dżem, Krystyna Prońko czy Wojciech Karolak. Prestiżowa wytwórnia WARNER wydała przed pięciu laty podwójny CD Nocnej Zmiany Bluesa w prestiżowej serii „Złota kolekcja” - czytamy na stronie zespołu.

Prawdziwa gratka dla miłośników starego dobrego polskiego bluesa odbędzie się już 18 listopada o godzinie 18:00 na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury. Bilety na koncert w cenie 35 zł dostępne w kasie MOK oraz na stronie internetowej www.kupbilecik.pl.
← powrót