Księgarnia Rynek Trybunalski 2 zaprasza na spotkanie autorskie

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 8 =
Link
9 + 8 =
plakat_Sarwinski_RGB_Fb
Księgarnia Rynek Trybunalski 2 zaprasza w najbliższy czwartek (1.02) na spotkanie autorskie połączone z promocją książki „Zdarzyło się nad Wkrą...” Elżbiety Szczepkowskiej i Bogdana Sarwińskiego. Początek o godz. 17.00.
 
Elżbieta Szczepkowska ur. w 1956 r. w Działdowie, gdzie mieszka do dziś, mgr ekonomii, wieloletnia pracownica banku, obecnie na emeryturze. Poza pisaniem jej pasją jest ogród, który uwielbia tworzyć i pielęgnować. Członkini Działdowskiej Kuźni Słowa, oraz Stowarzyszenia autorów Polskich i kilku klubów poetyckich w Polsce. Dotychczas wydała 9 tomików poezji. Współautorka tekstów dla dzieci na płycie "Wierszodźwięki". Współautorka tekstów na płycie "Prezent pod choinkę". Współautorka 13 antologii krajowych.

Bogdan Sarwiński ur. w 1957 r. w Działdowie, mieszka w Warszawie. Fotograf, grafik komputerowy, animator kultury. Członek Związku Polskich Artystów Fotografików (ZPAF).Założyciel i prezes Stowarzyszenia Twórców i Miłośników Obrazu "Fokus" w Działdowie. Autor wystaw i akcji fotograficznych o zasięgu międzynarodowym. Jego prace prezentowane były na wielu wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Jest laureatem wielu nagród. Wydał 2 albumy autorskie: "Fangormagorie" (2012) i "Kapliczki błędowskie" (2021).

← powrót