XII Piotrkowski Festiwal Wokalny "Najpiękniejsze są polskie piosenki"

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 6 =
Link
1 + 6 =
piosenka-2023-1676641725
Do 25 maja można nadsyłać zgłoszenia do XII Piotrkowskiego Festiwalu Wokalnego „Najpiękniejsze są polskie piosenki”, który rokrocznie organizowany jest przez Miejski Ośrodek Kultury. 8 czerwca rozpoczynają się eliminacje dla wszystkich kategorii wiekowych.
 
W przeglądzie udział mogą brać tylko soliści, według następujących kategorii wiekowych: szkoły podstawowe: klasy I-IV i V-VIII, szkoły ponadpodstawowe oraz dorośli 19+.
Każdy uczestnik przygotowuje jedną polską piosenkę, polskiego kompozytora i z tekstem wyłącznie polskim. Piosenka nie może zawierać treści obraźliwych, wulgarnych, rasistowskich, propagujących przemoc, sprzecznych z prawem i naruszających dobro obyczaju.
 
Pierwszy etap polega na przesłaniu do 25 maja (czwartek) formularza zgłoszeniowego, oraz nagrania wideo i dokonania opłaty akredytacyjnej. Następnie jury 7 czerwca (środa) ogłosi werdykt oraz nominuje uczestników do Finału konkursu – lista zostanie zamieszczona na stronie www.mok.piotrkow.pl.
Finał konkursu odbędzie się 18 czerwca roku w Amfiteatrze Miejskim w Piotrkowie Trybunalskim (w razie niepogody impreza odbędzie się w sali widowiskowo – teatralnej MOK, al. 3 Maja 12). W finale konkursu nie dopuszcza się zmiany repertuaru na inny niż nadesłany w zgłoszeniach video.

Regulamin ze szczegółowymi informacjami na temat konkursu oraz karta zgłoszenia do pobrania w załącznikach poniżej.
 

Załączniki artykułu

Karta zgloszenia (Pobrań: 616)
Regulamin konkursu (Pobrań: 711)
← powrót