Modrzewskiego: ciąg dalszy remontu

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 1 =
Link
5 + 1 =
DSC_0228
Kolejny fragment ul. Modrzewskiego przejedzie kompleksową przebudowę. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy, który wykona niezbędną dokumentację projektową odcinka od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa.
 
Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił procedurę wyboru wykonawcy, który wykona dokumentację projektową na przebudowę jezdni ul. Modrzewskiego od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa. Aktualnie przyjmowane są oferty, które można składać do 15 lutego bieżącego roku. Po wykonaniu dokumentacji planowane jest rozpisanie przetargu na kompleksową modernizację kolejnego odcinka ul. Modrzewskiego.

Przypominamy, że ul. Modrzewskiego w ubiegłym roku przeszła przebudowę na odcinku od ul. Zamenhofa do ul. Kostormskiej. W tym czasie sfrezowano starą nawierzchnię, wyregulowano armaturę oraz ułożono warstwy asfaltu. Na dywanie asfaltowym rozmalowano także oznakowanie poziome. Szczególnie ważne było oznakowanie przejść dla pieszych, ponieważ w bezpośrednim sąsiedztwie remontowanego odcinka znajduje się szkoła podstawowa, galeria handlowa, bazar i duże osiedle mieszkaniowe (pisaliśmy o tym TUTAJ).
Przedsięwzięcie realizowane było wówczas w oparciu o dofinansowanie z programu "Polski Ład". Łączna długość odcinków ulic objętych projektem to około 5.000 metrów.
← powrót