Podatek zapłacisz na poczcie i przez neta

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 2 =
Link
3 + 2 =
dsc8173-1678788956
Z uwagi na fakt tworzenia się kolejek przy kasach Urzędu Miasta przypominamy, że wszelkie opłaty na rzecz naszego miasta uiścimy bez prowizji w każdej placówce Poczty Polskiej w kraju. Zachęcamy również do opłat przez internet
Wielkimi krokami zbliża się termin płatności pierwszej raty podatku od nieruchomości, który przypada na dzień 15 marca. Jak co roku w tym okresie widoczny jest zwiększony ruch klientów przy kasach Urzędu Miasta.
Przypominamy, że tej, jak i wielu innych płatności można dokonać bez prowizji w placówkach pocztowych i przez internet.
– Dlatego, aby uniknąć stania w kolejkach i zaoszczędzić swój czas zachęcamy do skorzystania z alternatywnych form płatności – apelują urzędnicy. – Są one dużo wygodniejsze i równie dostępne – dodają.

Wpłat na rachunki bankowe można dokonywać przez internet. Jednak dla osób, które nie czują się na siłach, aby wykonać przelew samodzielnie za pomocą drogi elektronicznej, istnieje dodatkowe udogodnienie. Wszystkie opłaty na rzecz piotrkowskiego urzędu można dokonywać w każdej placówce Poczty Polskiej na terenie kraju (zarówno gotówką, jak i kartą płatniczą). Oczywiście od transakcji nie pobierana jest prowizja!

Bez konieczności wizyty w Urzędzie Miasta m.in. za podatek od nieruchomości, za odpady komunalne  można zapłacić:
– w dowolnej placówce pocztowej na terenie miasta i całego kraju (bez prowizji)
– przelewem internetowym ze strony własnego banku;
 
← powrót