Remont ulicy Jedności Narodowej coraz bliżej

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 7 =
Link
6 + 7 =
430113691_3619932358223115_1834287060496700725_n
Niebawem rozpoczynamy przebudowę ul. Jedności Narodowej oraz sąsiadującego do niej odcinka ul. Belzackiej. Aktualnie trwają prace związane z przygotowaniem niezbednej dokumentacji projektowej, która pozwoli rozpisać przetarg na wybór wykonawcy. Prace rozpoczną się na przełomie maja i czerwca.
- Dziękuję za wszelkie sugestie, które otrzymałem od Państwa podczas rozmów na osiedlu. Z przyjemnością informuję, że przystępujemy do przebudowy jezdni ul.Jedności Narodowej oraz sąsiadującego odcinka ul. Belzackiej. Prace powinny rozpocząć się na przełomie maja i czerwca. Obecnie opracowywana jest dokumentacja projektowa - mówił podczas roboczego spaceru prezydent Krzysztof Chojniak.

Zakres prac obejmie kompleksową wymianę nawierzchni jezdni oraz krawężników. Jak zaznacza prezydent będzie to dokończenie wcześniej wykonanych prac na ul. Belzackiej od ul. Kotarbińskiego do Al. Armii Krajowej.  Są to kolejne inwestycje w zachodniej części miasta. Wcześniej poprawiliśmy bezpieczeństwo m.in. na ul. Kotarbińskiego, ul. Leszka Białego czy ul. Słowackiego
← powrót