Spotkanie o funduszach europejskich dla przedsiębiorców

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 6 =
Link
9 + 6 =
www_piotrkow
W piątek (1.03) w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim  przy ul. Ks. Piotra Skargi 3 w godz. 9.00-11.30 odbędzie się Spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców o programie regionalnym: Fundusze Europejskie dla Województwa Łódzkiego. Będzie można zapoznać się z aktualną ofertą dla firm. Wstęp wolny.
Ogranizatorem spotkania jest Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (COP) - jednostka organizacyjna samorządu województwa łódzkiego, która odpowiedzialna jest za wdrażanie Funduszy Europejskich w zakresie badań, rozwoju i innowacji dla przedsiębiorstw.
W spotkaniach wezmą udział konsultanci z Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (PIFE) w Łodzi oraz doradcy Łódzkie dla Biznesu z Departamentu Promocji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. W naszym mieście z prezentacją dołączą przedstawiciele Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji.

 - Na spotkaniach nie tylko opowiemy o trwających i planowanych naborach konkursowych, ale także postaramy się przybliżyć szersze możliwości, jakie sektorowi MŚP stwarza nowy program regionalny: Fundusze Europejskie dla Województwa Łódzkiego. Nie zabraknie też historii sukcesu naszych beneficjentów i odniesień do potencjału, jaki niesie ze sobą kooperacja nauki z biznesem - informują pracownciy COP.
 
Spotkanie informacyjne odbędzie się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Województwa Łódzkiego przy ul. Ks. Piotra Skargi 3. Początek o godz. 9.00. Wstęp wolny.
← powrót