TPPT ma już 60 lat

Proszę określić gdzie leży problem:
8 + 8 =
Link
8 + 8 =
DSC_3166
Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego ma już 60 lat. Obchody jubileuszu rozpoczęły się wczoraj (27.03) wykładem Prezesa Waldemara Domarańczyka.Podczas uroczystości wręczono brązowe medale za zasługi dla Piotrkowa Trybunalskiego działaczkom Towarzystwa.
Towarzystwo powstało w 1964 roku jako grupa miłośników miasta skupiona przy Piotrowskim Oddziale Polskiego Towarzystwa Turystyczno- Krajoznawczego, z którym do dziś realizuje wiele projektów.

- 60 lat działalności to czas, w którym Towarzystwo na trwałe wpisało się w historię Piotrkowa Trybunalskiego podejmując i realizując szereg działań na rzecz i z pożytkiem dla jego mieszkańców. Skupia ludzi twórczych, doświadczonych, zaangażowanych w działania społeczne. Ludzi, którzy postrzegają swoje miasto jako organizm do ciągłego rozwoju, ale jednocześnie upamiętniania historii i osób dla niej zasłużonych - mówił podczas spotkania Prezes TPPT Waldemar Domarańczyk.

Na koniec wydarzenia w uznaniu szczególnych zasług Przewodniczący Rady Miasta Marian Błaszczyński oraz Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak Honorowymi Medalami Piotrkowa Trybunalskiego wyróżnił Annę Hartman, Elżbietę Rudnicką, Marzenę Rudkowską oraz  Agnieszkę Drezler. 
 
← powrót