Znalezione przedmioty czekają na właścicieli

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 1 =
Link
1 + 1 =
DSC_5652
Do piotrkowskiego Biura Rzeczy Znalezionych trafiły ostatnio m.in. zegarek Apple Watch, telefon OPPO, iPhone PRO oraz kluczyki do samochodu marki Mercedes. Te i inne przedmioty czekają na swoich właścicieli w Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28.
Smartfony, Smartwatch, kluczyki samochodowe, torebka damska oraz rowery górskie – to tylko niektóre przedmioty, które oczekują w Biurze Rzeczy Znalezionych. Biuro przyjmuje "zguby" znalezione na terenie miasta lub znalezione na terenie innej gminy przez mieszkańców Piotrkowa.

Aby odebrać swoją własność z biura rzeczy znalezionych, należy skontaktować się telefonicznie: nr tel. 44 732 36 64. W rozmowie należy podać wszelkie cechy charakterystyczne przedmiotu, określić miejsce i czas zagubienia a w przypadku pieniędzy wskazać kwotę i nominały banknotów. Najlepiej, gdy będziemy dysponowali dokumentem lub innymi dowodami potwierdzającymi nasze prawo własności danej rzeczy.

Jeśli okaże się, że nasza zguba znajduje się w biurze rzeczy znalezionych, należy udać się na ul. Szkolną 28 z dowodem potwierdzającym, że zagubiony przedmiot jest rzeczywiście naszą własnością. Może to być dowód zakupu, podanie jakiejś bardzo charakterystycznej cechy, zdjęcie z przedmiotem, a w przypadku smartfona dodatkowym ułatwieniem będzie znajomość PIN-u do danego telefonu.
 
Szczegółowy wykaz rzeczy oddanych do Biura Rzeczy Znalezionych można znaleźć TUTAJ.
← powrót